1.Sınıf Kitapları

İlköğretim 1.sınıf kitaplarıyla ilgili kategorimizde arasında seçkin birçok yayınevi ürününü bir arada bulabilirsiniz!..

1.Sınıf Kitapları

img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
15%
500,00 TL 425,00 TL

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


1.Sınıf Yardımcı Kitapları

1.Sınıf Yardımcı kitaplarıyla ilgili kitap arayışınız var ise kategorimiz içerisinde oldukça popüler, sıkça tercih edilen birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. İlkokula yeni başlamış olan öğrencilerimizin farklı ihtiyaçlarına karşı çözüm olarak kategorimiz içerisinde bulunan alt kategorilerimizde yer alan ürünlerimiz arasından birçok çeşide kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yüzlerce seçkin yayınevi markasının ürününü sizler için kategorimiz içerisinde bir araya topladık. Ayrıca aklınızda herhangi bir yayınevine ait ürün var ise yine kategorimizden çok kolay bir şekilde filtreleme yaparak aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Kategorimizde bulunan ürünlerin fiyatları da piyasada birçok yere göre daha uygun durumdadır. Bunun en büyük nedeni ise seçkin birçok yayınevinin yetkili bayisi olmamızdan kaynaklanmaktadır. Öğrencilerimizle beraber öğretmenlerimizde aradıkları birçok ürüne kategorimiz içerisinden ulaşabilmektedirler. İhtiyacınız olan ürünleri şimdi almanın tam zamanı. Daha fazla zaman kaybetmeden geleceğinize yatırım yapacağınız yüzlerce kaynak bir arada

İlkokul 1.Sınıf Kaynak Kitap Fiyatları

İlkokul dönemi, çocuklarımızın öğrenim hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Bu dönemde yeni arkadaşlıklar, öğretmen, okul gibi birçok süreçle tanışan çocuklarımız başarıda yer alan, gelecekleriyle ilgili ilk adımı bu dönemde atmış olurlar. Okul seçimi ise gerek devlet okulları olsun,  gerekse Devlet tarafından denetleme süreci gerçekleştirilen özel okullar olsun hiç fark etmeksizin, kız ve erkek tüm çocuklarımızın zorunlu olarak eğitim göreceği alanlardır. Eğitim sürecinin bu aşamasında ise derslere kolaylık olması açısından 1.sınıf kaynak kitap fiyatları tercih etmek oldukça doğru bir seçimdir. Eğitimlerinin bu süreçlerinde öğrencilerimizde sosyal süreçler ve duygusal süreçler oldukça gelişim göstermektedir. Bunların yanında öğrencilerimizin bilişsel olarak gelişimlerinin artması için de çabalamak gerekmektedir. Eğitimin bu döneminde alınmış olan kitaplarsa temel eğitim kitaplarına desteklemekle birlikte öğrencilerimizin gelecek eğitim süreçlerinin altyapısının kuvvetlenmesinde oldukça sağlam bir bilgi kaynağı oluşturmaktadır. İlkokul süreçlerinde öğrenilmiş olan elde tutulur bilgiler, öğrencilerimizin gelecek eğitim sürecinde de eğitim hayatlarının hızlı bir şekilde düzenlemektedir. Öğrencilerimizin bu dönemlerinde eksik kalınmış olan bir bilgi ise, ilerleyen eğitim sürecinde büyük problemlere yol açmaktadır.  Bu dönemde öğrencilerimizin öğreneceği en büyük bilgilerden birisi ise zorluklarla mücadele etme, bazı zamanlarda kaybedeceğini anlaması gerektiğini, çalışıp gayret gösterirse de kazanabileceğini öğretmektedir.

Eğitimcilerden 1.Sınıf Kitapları Tavsiyesi

Ülkemizde önde gelen, adını sıkça duyduğunuz eğitim uzmanlarının yapmış oldukları açıklamalara göre eğitimin bu sürecinde 1.sınıf kitapları tercihleriyle ilgili tarafımıza sık sık uyarılar gelmektedir. Sizlerde çok fazla zaman kaybetmeden çocuklarınızın geleceklerine yönelik büyük bir yatırım yapmak istiyorsanız kategorimizde yer alan ürünler arasından herhangi birisini hemen tercih edebilirsiniz.