3.Sınıf Kitapları

img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
10%
450,00 TL 405,00 TL

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


3.Sınıf Yardımcı Kitapları

3.Sınıf yardımcı kitaplarıyla ilgili herhangi bir ürün arıyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz kategorimiz içerisinden sıkça tercih edilen popüler yayınevlerine ait ürünlerin hepsini bir arada bulabilirsiniz. İlkokul eğitim ve öğretim sürecine yeni başlangıç yapmış olan öğrencilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kategorimiz içerisinde alt kategorilerimizde bulunan ürünlerimizi de hemen inceleyebilirsiniz. Bunların dışında ise aklınızda herhangi bir ürün varsa ya da herhangi bir yayınevi arıyorsanız kategorimiz içerisinde yayınevi yâda kategori ile ilgili filtreleme gerçekleştirebilirsiniz. Kategorimizde bulunan ürünlerimizi incelediğinizde siz de göreceksiniz ki ürünlerin fiyatları oldukça uygundur. Bunun nedeni ise birçok yayınevinin yetkili bayisi olmamızdan kaynaklanmaktadır. Tüm çocuklarımızın yararlanabilmesi adına bu nedenle fiyatlarımızı da oldukça esnek tutmaktayız. Ayrıca kategorimiz içerisinden öğrencilerimizin dışında da öğretmenlerimiz de müfredata uygun yapıda güncel içerikli ürünlere çok kolay bir şekilde ulaşabilirler. İhtiyacınız olan ürünleri çok fazla zaman kaybetmeden mağazamızdan almanın şimdi tam zamanı!

İlkokul 3.Sınıf Kaynak Kitap Fiyatları

İlköğretim eğitim ve öğretim dönemi, çocuklarımızın eğitim geleceği açısından, kazandığı tecrübeler açısından oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Bu süreçte çocuklarımız yeni arkadaşlıklar kurma, öğretmenleriyle diyalog kurma, okulu tanıma gibi farklı süreçlere alışma evresi geçirmektedirler. Bu eğitim öğretim döneminin bir diğer hususu ise geleceğe atılmış olan ilk adım olarak nitelendirilmektedir. Bu süreçte velilerimiz devlet kontrollü özel okullar ya da direk devlet okulları seçimi yapabilirler. Hangisi olursa olsun süreç aynıdır. Tek hedef en güzel şekilde çocuklarımıza eğitim sunmaktır. Ayrıca ülkemizde kız ve erkek fark etmeksizin eğitim öğretim yaşına gelmiş olan herkesin okula gitme zorunluluğu bulunmaktadır. Eğitim sürecine başlangıç yapan çocuklarımızda bu dönemde heyecan ve sevinç de oldukça yüksek durumdadır. Bu süreçte çocuklarının geleceğine katkı sağlamak isteyen velilerimiz sıkça 3.sınıf kaynak kitap fiyatları ile ilgili araştırmalar yapmaya başlamaktadırlar. Velilerimizin bu kaygılarını sona erdirmek için de “Yardımcı Kitaplar” ailesi olarak fiyatlarımıza oldukça uygun rakamlarda sunmaktayız.

Eğitimcilerden 3.Sınıf Kitapları Tavsiyesi

Ülkemizin önde gelen, saygın ve adını sıkça gündemde duyduğumuz eğitim uzmanlarının yaptıkları açıklamalara göre eğitim evresinin bu sürecinde 3.sınıf kitapları öğrencilerimizin yanında mutlaka bulunmalı gibi tarafımıza sıkça bilgilendirmeler gelmektedir. Sizde hemen çocuğunuzun ihtiyacı olan ürünleri alarak onların geleceğine yönelik büyük bir yatırım yapabilirsiniz.