4.Sınıf Kitapları

img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
10%
480,00 TL 432,00 TL

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


4.Sınıf Yardımcı Kitapları

4.Sınıf yardımcı kitaplarıyla ilgili olarak herhangi bir kitaba ihtiyacınız varsa bu kategori tam da size göre. Kategorimiz içerisinde sizler için hazırladığımız sıkça talep gören ve seçkin yayınevlerinin ürünlerini bir araya topladık. İlkokul eğitim öğretim sürecinde sona gelmiş bulunan öğrencilerimizin farklı kitap ihtiyaçlarını karşılamak üzere de kategorimizin içerisinde yer alan alt kategorilerimizde bulunan ürünlerimizi de hemen inceleyebilirsiniz. Kategorimiz ürünleri dışında aklınızda herhangi bir ürün ya da yayınevi var ise yine kategorimiz içerisinden filtre uygulayarak aradığınız ürünlere çok rahat bir şekilde hemen ulaşabilirsiniz. Kategorimizde yer alan ürünleri incelediğinizde göreceksiniz ki fiyatlandırma politikamız piyasada birçok yere göre uygun durumdadır. Bunun tek nedeniyse birçok yayınevi yetkili bayisi olmamızdan kaynaklanmaktadır. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizin hepsinin bu güzel ürünlerden yararlanabilmeleri adına “Yardımcı Kitaplar” olarak fiyatlarımızı makul tutmaktayız. Ayrıca kategorimizden öğrencilerimizin dışında öğretmenlerimizin de aradıkları ürünleri kolay bir şekilde bulabilmeleri adına filtreleme işlemlerimizi ve sayfa kullanım özelliğini oldukça kolay bir yapıda tuttuk. İhtiyacınız olan ürünleri mağazamızdan almanın şimdi tam zamanı!

İlkokul 4.Sınıf Kaynak Kitap Fiyatları

İlkokul eğitim-öğretim dönemi çocuklarımızın geleceğine yön verdikleri, tecrübe kazanımları, hayatı öğrenmeleri açısından da oldukça büyük önem arz eden bir süreçtir. Bu süreçte çocuklarımızın arkadaşlık güdüleri, öğretmenleriyle diyalogları, okulu tanıma süreçleri, hayatı tanıma süreçleri oldukça hızlı bir yapıda ilerlemektedir. Öğrencilerimizin belirli aralığı devlet destekli öze okullarda, diğer bir kısmı ise devlet okullarında eğitimlerini sürdürmektedirler. Hangi okul olursa olsun eğitimde en temel esas öğrencilerimizin başarısını en üst düzeye çıkarmaktır. Eğitim görevlilerimiz canla başla bu süreci sonuna kadar sürdürmektedirler. Ülkemizde bilindiği üzere okul çağına gelmiş olan her erkek-kız eğitimine devam etmek zorundadır. Bu da ülkemizin en güzel özelliklerinden birisidir. Bu eğitim öğretim sürecinde çocuklarımızın başarısını arttırmaya yönelik olarak velilerimiz 4.sınıf kaynak kitap fiyatlarıyla ilgili araştırmalar yapmaya başlamaktadırlar. Velilerimizin bu tedirginliklerini ortadan kaldırmak amacı ile mağazamızda yer alan ürünlerimizi tüm velilerimizin kolay bir şekilde satın alacağı fiyat politikamız ile Türkiye geneli yoğun bir ilgi görmekteyiz. Bunun sonucu olarak ise bu alanda başarılı olduğumuzu bir kez daha dile getirmek istiyoruz.

Eğitimcilerden 4.Sınıf Kitapları Tavsiyesi

Ülkemizin önde gelen, adını medyada sıkça duyduğumuz, alanında oldukça başarılı eğitim uzmanlarının yapmış oldukları açıklamalara ve bilgilendirmelere göre öğrencilerimizin 4.sınıf kitapları kullanmaları gerektiği hususunda tarafımıza sıkça bilgilendirmeler gelmektedir. Sizde çok fazla zaman kaybetmeden mağazamızdan çocuğunuzun ihtiyacına uygun ürünleri çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.