%19
5,0 (0)

Altın Nokta Yayınları 3. Sınıf Gerçek Zihinden Problemler


Ürün Kodu : P-062168
Barkod : 9786055255534
Altın Nokta Yayınları 3. Sınıf Gerçek Zihinden Problemler

  Tükendi!  
300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Altın Nokta Yayınları Gerçekten Zihinden Problemler - 3. Sınıflar İçin

Altın Nokta Yayınları Gerçekten Zihinden Problemler - 3. Sınıflar İçin

Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin
BİLSEM Sınavlarına Hazırlık " MATEMATİK SORULARI " PROBLEM ÇÖZME BECERİSİ " SAYISAL YETENEK " IQ-DİKKAT-MANTIK-HAFIZA SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ Elinizdeki bu kitap ilköğretim 3. Sınıflar için hazırlanmıştır.

Kitabın hazırlanmasında, bu sınıflara yönelik müfredat göz önünde bulundurulmuştur.
Yüzlerce test sorusundan oluşan bir kitap hazırlamak yerine özel sorulardan oluşan bir kitap hazırladık.
Problem çözme yöntemini öğretmek için hazırladığımız bu kitap, görsel zeka,
IQ ve sayısal zeka problemlerinden oluşmaktadır. Bu kitapla kendinizi geliştirirken matematik yarışmalarına ve BİLSEM'e de hazırlanabilirsiniz.
Bu kitabın amacı, sizlerin matematiksel düşünce sisteminizi geliştirmenize yardımcı olmak ve sizlere problem çözme yöntemini kavratmaktır. Çünkü hayatımız boyunca birçok problemle karşılaşacağız ve bu problemlere çözüm ürettiğimiz sürece hayatta başarılı olacağız. Problem çözme yöntemini yaşamının bir parçası haline getiren insanlar, zaman ve enerji kazanırlar. Bu da onları yaptığı işte başarılı yapar. Bazı problemler gerçekten zor, bazıları ise zor göründüğü halde kolaydır. Bizim görevimiz sizlere zor görünen problemlerdeki kolaylıkları göstermek ve zor problemlere farklı bakış açıları kazandırmaktır. Biz, sizlerin karşılaşabileceği problemleri bir araya getirdik. Bu problemleri öğrencilerimizle konuşurken, onların çok farklı ve güzel çözümler üretebildiklerini gördük. Sizlerin de önce kendi çözümlerinizi üretmeye çalışmanızı istiyoruz. Daha sonra da mutlaka bizim çözümlerimizi de incelemenizi isteriz. Sizlere faydalı olması dileklerimizle... Kitaptan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için; o Soruyu doğru bir şekilde okumanız, o Verilen ve istenenleri anlamanız, o Sonuca ulaşmak için yapılması gereken işlemleri planlamanız, o İşlemleri yapıp, sonucu kontrol etmeniz gerekir. Bu basamakları göz önünde bulundurarak acele etmeden adım adım ilerlerseniz daima başarılı olursunuz.

Popüler Ürünler