FİLTRELE


Arı yayınları (Yardımcı Kitaplar)

Arı Yayınlarıyla Geleceğinize Şekillendirin

Arı yayınlarının üretim gerçekleştirdiği merkez ve genel müdürlük ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. Marka oldukça çalışkan, daha doğrusu çalışkanlığın sembolü olarak bilinen arıyı kendisine isim olarak belirlemiştir. Markanın temel vizyonu ise ÖSYM (Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi) sınavında öğrencilerimizin oldukça önemli dereceler yakalamasını sağlamaktır. Marka ilkokul öğrencileri ve ortaokul öğrencileri için oldukça nitelikli, anlam bakımından kolay ve kaliteli içerikte ürünler çıkarmaktadır. Markanın ürünleri sayesinde öğrencilerimiz hem okullarda istemiş oldukları başarıları yakalamakta, hem de liselere giriş (LGS) sınavlarında istedikleri hedeflere çok rahat bir şekilde ulaşmaktadırlar. Markanın çıkarmış olduğu soru bankalarıyla ders süreçlerinde öğretilmiş olan tüm soruların pekiştirilmesi, unutulan noktalarınsa daha da iyi şekilde öğrenilmesi hedeflenmektedir. Markanın ürünleri sayesinde öğrencilerimiz yanlış yanıtlamış oldukları soru sayısını sınavda en aza indirgemektedirler. Ayrıca markanın konu anlatımlı kitapları sayesinde de her derse ait içeriklerin daha iyi anlaşılması sağlanmaktadır.

Arı Yayıncılıkla Sizde Hayallerinize Ulaşın

Arı yayıncılık ders kitaplarını tüm öğrenciler için genel olarak değil de sınıf seviyelerine göre kategori şeklinde yayına almaktadır. Marka 1.sınıf öğrencileri ve 2.sınıf öğrencileri için ürünleri ayrı ayrı yayına almaktadır. Ayrıca ilkokul ve ortaokul sınıflarını kapsayacak yapıda bu ürünler seriler halinde yayına alınmaktadırlar. Bu durumsa sınıf içerisinde yer alan öğrencilerin derslere daha iyi hazırlanmalarına olanak sağlamaktadır. Ayrıca marka sayısal dersler için ve sözel dersler için ayrı ayrı özel seriler hazırlamaktadırlar. Bu hazırlık süreci ise öğrencilerimizin hem okuma hem de işlem becerisi gibi özelliklerinin gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Öğrencilerimizin markanın ürünleri içerisinde yer alan ayırt edici soru teknikleriyle konu hakkında ne denli bilgi sahibi olduklarını, konuya tam manası ile hâkim olmaları için ne kadar çalışmaları gerektiği ile ilgili de fikir sahibi olmaktadırlar.

Arı Yayınları Paragrafla Uçuşa Geçin

Arı yayınları paragraf ile sınav öncesi öğrencilerimiz yaşamış oldukları stresten kurtulmaktadırlar. Ayrıca markanın gerçekleştirmiş olduğu deneme sınavlarıyla gerçek sınava hazırlık aşamasında da büyük oranlarda yol gidilmektedir. Marka nokta atışı sorularla öğrencilerimizin gerçek sınavda yapacağı yanlışları da ortadan kaldırmış oluyor. Markanın denemeleri oldukça gerçekçi bir yapıda hazırlanmaktadır. Gerçek sınavın provası bu sınavlarda gerçekleştirilmektedir. Sizde daha fazla zaman kaybetmeden kategorimizde yer alan ürünler arasında filtreleme yaparak dilediğiniz ürünü çok hızlı ve kolay bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.