Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı E5241

Ürün Kodu :P-094594
Barkod : 5010993618378
%12
387,11 TL
439,90 TL

Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı E5241

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı E5241

Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı E5241

“Hadi saçıma yeni bir şekil verelim!” Baby Alive bebeğiniz; saçını taramanız, düzeltmeniz ve şekillendirmeniz için hazır! İnteraktif fırçayla bebeğin kâküllerini taradığınızda kâkülleri uzuyor! Kesmek mi istiyorsunuz? Kutuya dahil interaktif makası bebeğin kâküllerine tutun ve onları düzeltiyormuş gibi yapın; şimdi de kısaldılar! Bebeğinizin saçını tarayıp düzelttikten sonra, saçına farklı şekiller vermek için kutuya dahil kedicik kulaklarını, saç tokalarını, kumaş çiçekleri ve fiyonkları kullanın! 35'ten fazla ifadeyle Türkçe ve İngilizce konuşan bebeğin kutusuna; 12 saç aksesuarı, interaktif fırça ve makas dahil.
Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı, 3 yaş ve üstü yaşlardaki kız ve erkek çocuklar için harika bir hediyedir.
İçindekiler: Baby Alive oyuncak bebek, interaktif fırça ve makas, 2 kedicik kulağı, 4 toka, 4 kumaş çiçek, 2 saç fiyongu ve kullanım kılavuzu.
Kâkülleri Gerçekten Uzuyor
İnteraktif fırçasıyla bebeğin kâküllerini tarayın ve nasıl uzadıklarını izleyin! Bebeğiniz, “Saçımı taramanı çok seviyorum!” diyecek.
Bebeğin Saçlarını Düzeltin
“Saçım burnumu gıdıklıyor!” Bebeğin saçını düzeltmek için kutuya dahil interaktif makası kullanın. Kâkülleri gerçekten kısalıyor!
Sizinle Konuşur
Baby Alive oyuncak bebek, 35'in üzerinde ifadeyle Türkçe ve İngilizce konuşur. Bebeğin "anne" ya da "baba" modunda konuşması için düğmeyi yana kaydırın!
Saçlarını Şekillendirmek İçin Pek Çok Yol Var
Bebeğinizi süslemek için 12 farklı saç aksesuarı arasından seçiminizi yapın!
3 Yaş Ve Üzeri Çocuklar İçin Oyuncak Bebek
Minikler, bebeklerinin saçına şekil vermeyi ve onu süslemeyi çok sevecek. 3 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için harika bir oyuncak veya hediyedir.
Yaş: 3 yaş ve üzeri
Pil: 3 adet 1.5V AA alkalin kalem pille çalışır. Demo piller kutuya dahildir.
UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
NOT: Paket bağları/paketleme malzemeleri bir yetişkin tarafından çıkarılıp atılmalıdır.
Oyuncak bebeğin giysisi kirlenirse lekeleri soğuk suyla nemlendirilmiş bir bezle silin ve giysiyi asarak kurutun. Bebeğin vücudunu yumuşak ve nemli bir bezle temizleyin. Ovalamayın.

Popüler Ürünler