Barbie Bebek Pasta Dükkanı Oyun Seti GFP59

Ürün Kodu :P-101149
Barkod : 887961767643
%16
209,92 TL
249,90 TL
9 X 24,84 taksit seçenekleri ile

Barbie Bebek Pasta Dükkanı Oyun Seti GFP59

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Barbie Bebek Pasta Dükkanı Oyun Seti GFP59

Barbie Bebek Pasta Dükkanı Oyun Seti GFP59

Barbie Pasta Dükkanı Oyun Seti sayesinde kızlar kendi pastalarını yapabilir ve süsleyebilir! Setteki çalışan mutfak gereçleriyle kullanılabilen pembe, mavi ve konfeti Barbie hamuru ile bu oyuncak, oyun saatinde yaratıcılığı desteklemek için birebirdir. Mutfak tezgahında kızların pasta yapabileceği, süsleyebileceği ve sergileyebileceği üç oyun alanının yanı sıra sete dahil olan 10 parçayı yerleştirecek alanlar bulunur.

Minik pastacılar Barbie pastacı bebekle birlikte fırında kabaran tek veya çift katlı pastalar yapabilir, döner pasta şablonlarıyla yanları süsleyebilir, üstünü benzersiz pasta malzemeleriyle kaplayabilir, pastayı kasada satabilir ve dilimleyip tabakta servis edebilir ya da paket yapabilir. Minik eller ve yaratıcı zihinler için kullanımı kolaydır.

Kızlar hikaye anlatımıyla kendilerini istedikleri gibi ifade etmeye bayılacak! Daha fazla malzemeyle yaratıcılığı geliştirmek için tüm Barbie aşçılık ve pastacılık oyuncaklarını koleksiyonuna ekle. Kızlar Barbie ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır).

Kıyafetli ve aksesuarlı Barbie pastacı bebek, keki kabartan fırın ile vitrinin bulunduğu mutfak tezgahı, üç kutu Barbie hamuru, üç kalıplı pasta süsleme aleti, üç pasta malzemesi, hamur şekillendirici, pasta kreması torbası, kasa, pasta tabağı, tek kişilik servis ve pasta kutusu içerir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Yaş: 3 yaş ve üzeri

Popüler Ürünler