Barbie ve Crayola Renkli Kıyafetler Oyun Seti GGT44

Ürün Kodu :P-112472
Barkod : 887961786804

Barbie ve Crayola Renkli Kıyafetler Oyun Seti GGT44

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Barbie ve Crayola Renkli Kıyafetler Oyun Seti GGT44

Barbie ve Crayola Renkli Kıyafetler Oyun Seti GGT44

Barbie® bebek de dahil olmak üzere benzersiz görünümler yaratmak için tüm araçlarla birlikte gelen Barbie® CRAYOLA® Color-In Fashion yaratıcı sanat seti ile eğlenceyi renklendirin ve yaratıcılığı ortaya çıkarın. Bebek ve moda seti, renklendirilmesi gereken kıyafetlerle her türlü fikre ilham verir - daha sonra sonsuz eğlence için tekrar yıkanır ve renklendirilir!
Barbie® Bebek Crayola® Silly Scents ™ markörü, iki elbise, bir üst, bir etek ve bir başlık ve ayrıca kokulu karpuz şeklinde bir çanta ile birlikte geliyor! Tüm moda parçaları, genç hayallere ilham vermek için meyveli tasarımlar ve birkaç renk dokunuşu ile yıkanabilir beyaz renkte tasarlanmıştır. Bir kıyafet seçin, elbise formuna yerleştirin, sonra biraz renk veya birkaç renk seçin. Bir çift ayakkabı ve kokulu karpuz şeklindeki bir çanta, herhangi bir kıyafet için modaya uygun aksesuarlardır. Ardından modayı yıkayın ve tekrar renklendirin.
Barbie® CRAYOLA® Color-In Fashion bebek ve kokulu aksesuarlarla donatılmış moda seti ile eğlenceyi renklendirin ve yaratıcılığı ortaya çıkarın!
Parçalar, birlikte verilen Crayola ™ boyama araçlarıyla renklendirilmesi amaçlanan grafik meyveli tasarımlarla dekore edilmiş 4 yıkanabilir giysi ürünü, 2 elbise, 1 üst ve 1 etek içerir.
Yaş:3+

Popüler Ürünler