FİLTRELE


Benetton (Yardımcı Kitaplar)

Benetton Okul Çantası Almanın Tam Zamanı!

Öğrencilik yıllarımızı yaşadığımız dönemlerde hepimiz kullandığımız çantaların ağırlığından sıkça şikâyetçi olmuşuzdur. Uzmanların ebeveynleri sıkça uyardığı gibi, çocukların omurgalarına herhangi bir zarar gelmemesi için çanta ağırlığının vücut ağırlık oranına dengeli bir yapıda olması gerekmektedir. Benetton markasının ürünlerini almadan önce mutlaka şunu bilmenizi isteriz ki okul çantası çocukların vücut ağırlıklarının %10’luk ağırlığını geçmemelidir. Bir örnekle durumu bağlayacak olursak, öğrencinin vücut ağırlığı 35kg olsun, bu durumda sizin alacağınız okul çantaları maksimum 3,5kg ağırlıkta olmalıdırlar. Bu rakamın üzerine hiçbir şekilde çıkmamalıdır. Ürün seçiminde bu durumu göz önünde bulundurmanız çocuğunuzun sağlık problemi yaşamaması açısından oldukça büyük önem taşımaktadır.

Benetton Okul Çantası İçin En Ucuz Adres

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi çocukların kullanacakları çantalar ideal vücut ağırlık indeksini dengeliyor olmalıdır. Size yine farklı bir örnek verecek olursak da 5-6 yaş aralığında bir çocuğun vücut ağırlığı 20kg olsun. Bu durumda sizin bu çocuğa alacağınız ürün maksimum 2kg geçmeyecek şekilde olmalıdır. Benetton ürün seçiminde bu durumları göz önünde bulundurmanız çocuklarınızın sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Sırt çantası seçiminde ise tek askılı ürünler yerine çift askılı ürünler tercih etmeli, aynı zamanda ürünün çocuğun sırtına net bir şekilde oturmasına dikkat etmelisiniz. Okul çantası en ucuz rakamlarda bulacağınız adreslerden birisi olan mağazamızdan çocuğunuz için uygun ürünü hemen seçerek kolay bir şekilde sipariş oluşturabilir, çocuğunuza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Benetton Okul Çantası Fiyatları

Benetton markasının ürünleriyle ilgili olarak kategorimizde yer alan ürünleri inceleyip, ürünler arasında okul çantası fiyatları ile ilgili filtreleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mağazamızın kampanya dönemlerini de takip ederek en ucuz rakamlara ürünlere sahip olabilirsiniz. Çanta fiyatları ile ilgili ayrıca ara ara yapmış olduğumuz kampanyaları da takip edip büyük indirimlerden siz de faydalanabilirsiniz.