Clementoni Mekanik Laboratuvarı Vinç Ekipmanları 64440

Ürün Kodu :P-095146
Barkod : 8005125644407

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Vinç Ekipmanları 64440

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Clementoni Mekanik Laboratuvarı Vinç Ekipmanları 64440

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Vinç Ekipmanları 64440

Mühendislik ve mekaniğin sırlarını keşfetmek için inanılmaz bir Mekanik Laboratuvarı Vinç Ekipmanları seti sizleri bekliyor!
Vinç ekipmanları; kirişler, miller ve kasnaklar kullanarak farklı modelleri bir araya getirirken mekaniğin sırlarını keşmetmenizi sağlayan bilimsel bir settir.
250'den fazla parçayla giderek artan zorluk seviyelerine sahip 50 inşaat projesi oluşturabilir ve güçlü mobil teleskopik kollu vinç gibi harika modelleri yeniden oluşturabilirsiniz.
Resimli kullanım kılavuzu, 20 modelin montaj aşamaları boyunca kılavuzluk eder ve mühendislik, fizik ve mekaniğin temellerini öğretir.
Ayrıca, sonsuz eğlence için setin bileşenlerini kullanarak inşa etmek üzere 30 teknik uygulama ve projeye sahip ek bir kılavuzu özel web sitemizden indirebilirsiniz!
Şanzıman Bileşenleri; kasnak sistemi, düz ve konik dişliler, sonsuz vida ve diferansiyelden oluşmaktadır.
Kutu İçeriğindeki parçalar ile yapılabilen bazı mekanik modeller; Dikey platform, Sabit kasnaklı vinç, Lift, Kıskaçlı forklift, Kabinli mobil vinç ve Forklift bunlardan bazılarıdır.
8 yaş ve üzeri çocukların kullanıma uygundur.
Çocukların el becerilerini, zekasını ve yaratıcılığını geliştirmektedir.
Ayrıca; bilim, teknoloji, mühendistlik ve matematik alanlarındaki yetenekleri geliştirmek amacıyla oluşturulmuştr. Deneyler sayesinde çocuklar, kendi beceri ve yeteneklerini geliştirerek bilimsel ve teknolojik bilgi birikimlerini artıracaklardır.
8 x 1,5V AA/LR6 Pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.
Kutu Ölçüsü; 45,5 x 7,5 x 31,5 cm.

Popüler Ürünler