FİLTRELE


Editör yayınları (Yardımcı Kitaplar)

Editör Yayınlarıyla Geleceğinize Değer Katın

Editör yayınları ortaklık yapmış olduğu diğer yayınevleriyle birlikte yaklaşık olarak 20 senedir yayıncılık sektöründedir. Markanın ürünleri ilkokul 1.sınıftan tutun ki üniversite hazırlık sürecine kadar yaygın bir kullanım potansiyeli taşımaktadır. Markanın merkezi Ankara’da yer almaktadır. Tüm sınavlara uygun formatta soru bankaları da yer almaktadır. Farklı birçok markanın katılımıyla oluşumu gerçekleşen bir marka olduğundan dolayı da ortak bulunduğu firmaların ürünlerini de satmaktadır. Markanın çıkardığı belli başlı ürünler ise çoktan seçmeli soru bankası kitapları, konu anlatım kitapları, muhakeme yeteneğinin gelişimine yardımcı olan görsel ifade yapılı alıştırma kitapları ürünleri de yer almaktadır. İlkokul öğrencilerinin öğrenim kolaylıkları içinse 1.sınıf süreçlerinden itibaren şekiller üzerinde alıştırmalar yapmalarına olanak sunan ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Editör Yayıncılık Kazandırıyor!

Editör yayıncılık çocuklarımızın okula başlamış oldukları ilk yıldan itibaren yazılara, rakamlara aşina olmaları, şekilleri kavrayabilmeleri adına kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin analitik düşünerek çoktan seçme sınavlara yönelik yetiştirilmeleri için hazırlamaktadır. Sınav süreçlerine hazırlık kitapları, okullarda başarının artması için müfredata uygun formatta sorular içermektedir. İlkokul sürecinden itibaren sınavlarla ortaya çıkarılan, zekâ seviyeleri ortalama seviyenin üzerinde yer alan çocuklarımız için ekstra olarak bilim eğitimleri, sanat eğitimlerine dair üstün yetenek programı kitapları dâhil olmak üzere markanın birçok alana yönelik geliştirdiği ürünleri bulunmaktadır. Markanın sınıflara göre ayrıştırmış olduğu yayınlar, sınavların zorluk derecelerine göre konuları ele almaktadır. Yayınevlerinin temel amacına bakıldığı zaman ülke genelinde hazırlık kitapları, derslere yardımcı kitaplar ve testler yayınlamaktır. Ayrıca KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) sürecini kolaylaştırmak adına yayınlar oluşturmakta yayınevlerinin görev ve sorumlulukları arasında yer almaktadır. Ayrıca öğrencilerin ulaşım araçlarında, yeraltı treni, metrobüs, tramvay, halk otobüsleri, minibüslerde kolaylıkla çalışabilmeleri adına cep kitapları yayınlamak yine yayınevlerinin temel sorumluluk ve görevleri arasında yer almaktadır.

Editör Yayınları Akıllı Tahta Uygulamasıyla Öğretmenlerin Yanında

Editör yayınları akıllı tahta uygulaması ders esnasında öğretim görevlilerimizin bilgileri öğrencilere daha kolay ve hızlı bir şekilde aktarabilmeleri adına da oldukça yaygın, teknolojik yatırımlar gerçekleştirmektedir. Sizde markaya ait ürünleri inceleyip, hızlı ve kolay bir biçimde satın almak için kategorimizde filtreleme yaparak hemen dilediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.