5,0 (0)

Fisher Price Mutlu Gökyüzü Dönence HBP40


Ürün Kodu : P-167628
Barkod : 194735000241
Fisher Price Mutlu Gökyüzü Dönence HBP40
852,59 TL 969,90 TL

300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Fisher Price Mutlu Gökyüzü Dönence HBP40Fisher-Price Mutlu Gökyüzü Dönencesi’nin bulut ve güneş şeklindeki asılabilen göz alıcı oyuncakları ve içerdiği 20 dakikalık çalma listesi, bebeğinizin rahatlayarak tatlı düşlere dalmasına yardımcı olur!

Ayrıca ağlama sensörü, bebeğiniz ses çıkarmaya başladığında sakinleştirici dönence hareketini otomatik olarak başlatır. Gece lambası özelliği de olan bu şık beşik dönencesini, bebeğiniz büyüdükçe uyku yardımcısı olarak masa üzerinde kullanabilir ve uyku düzenini korumasını sağlayabilirsiniz.

Dönence, gölgelikli oyun parklarında veya gölgelikli beşiklerde kullanım için uygun değildir.

Bebeğiniz büyüdükçe gece lambalı yatıştırıcı ses makinesi olarak masa üzerinde kullanabileceğiniz beşik dönencesi; Müzik ve seslerden oluşan 20 dakikalık Ready Settle Sleep çalma listesi ve hafif ışıklar bebeğin uykuya dalmasını kolaylaştırır.

Bebeğinizin uykusunu bölmeden yeniden başlar; Bebeğiniz ses çıkardığında sensör, dönenceyi otomatik olarak etkinleştirir.

Şık tasarımlı dönencede, gözle takip yeteneğini geliştirmeye yardımcı olan renkli yağmur damlalarına sahip pelüş bulutlar vardır. 5 aylık bebekler için beşikte, 5 aydan büyük bebekler için masa üzerinde kullanıma uygundur (Dönence, gölgelikli oyun parklarında veya gölgelikli beşiklerde kullanım için uygun değildir).

Mutlu Gökyüzü Dönence 3 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

Ürün ölçüsü: 20,9 x 37,9 x 55 cm.

Kutu ölçüsü: 32,5 x 13 x 28 cm.