İlk mağazasını 1990 yılında açan Atlas Kırtasiye Bahçeşehir bölgesinde güçlü bir lokal marka olma fikri ile kuruldu. İlköğretimden üniversiteye bütün okul gereçlerini tek bir adreste sunan firmamız kısa sürede mağaza sayısını 3 e çıkardı. Toplamda 3.500m2 satış alanı ve 15 bine yakın ürün çeşidiyle hizmet vermekte olan Atlas Kırtasiye, mağaza sayısını artırmayı ve kurumsal hizmetleri geliştirmeyi hedefliyor.

Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar ve keyifli yiyecekler Atlas Kırtasiye raflarında yerini almaktadır. Atlas Kırtasiye mağazaları, kırtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin en keyifli, vazgeçilmez adresleridir. Mağazalarında öğrenci ve velilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran eğitim kurumlarıyla yürüttüğü anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmektedir. İstanbul’un seçkin eğitim kurumlarının öğrencilerinin okul dönemlerindeki kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını toplu olarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

Süreç içerisinde teknolojik yeniliklere de ayak uydurarak oyuncaksec.com , yardimcikitaplar.com ve atlaskirtasiye.com adresi ile online alışveriş markalarımız bünyeye katıldı.
Firmamız siz müşterilerine en kaliteli olanı en uyguna sunma prensibi ile hareket etmektedir.

SELECT urunler.url as urlana, urunler.id, urunler.IsDesigned, urunler.pageview, urunler.FabricIdentityKey, CASE WHEN stok_sanal>0 THEN 0 ELSE 1 END AS stokgosterim , urunler.aciklama_ozet, urunler.aciklama_on, urunler.ad, urunler.url, urunler.IsCalendar, urunler.StoreId, urunler.tarih, urunler.satis, urunler.etiketler, urunler.fiyat, urunler.fiyatindirimsiz, urunler.InStock, urunler.ArrivalInfo, stok_sanal as stok_sanal, urunler.[Status], urunler.[bidahagelmez], urunler.resID, urunler.res_uzanti, urunler.kisiyeozel, urunler.bestsell, urunler.cesit_sayisi, urunler.parabirimi , sira FROM urunler with (nolock) INNER JOIN hediyebulucu_map with(nolock) on urunler.id=hediyebulucu_map.prID WHERE not resID is null and hedID='3355' and Status=1 : 9
© Copyright 2019 Atlas Okul Gereçleri ve Kırtasiye Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.


E-ticaret Yazılımı