Monopoly Fortnite E6603

Ürün Kodu :P-092274
Barkod : 5010993627813
%15
220,91 TL 259,90 TL

Monopoly Fortnite E6603

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Hasbro Monopoly Fortnite E6603

Hasbro Monopoly Fortnite E6603

Tekel oyununun bu heyecan verici Fortnite baskısında, oyuncular yer talep eder, rakiplerle savaşır ve Fırtına'nın hayatta kalmasını önler. Tahta oyununun oynanışı, tasarımı ve bileşenleri, Fortnite yerleri ve ganimet kartları da dahil olmak üzere video oyunundan ilham alan unsurları içerir. Tekel parası yerine, oyuncular Sağlık Puanı (HP) kazanırlar.

İlk önce bir karakter seçin: 27 harika kıyafet arasından seçim yapın. O zaman, savaş zamanı. Aksiyon kalıbı, oyuncuların sağlık paketlerini toplamalarına, duvarlar inşa etmelerine ve rakiplerine zarar vermelerine izin verir. Bir oyuncu her geçtiğinde Fırtınayı serbest bırakır; önlemek ya da HP'yi kaybetmek. Fortnite video oyununda olduğu gibi, ayakta kalan son oyuncu kazanır!

Oyun tahtası, piyon ayaklı 27 karton kıyafet, 15 Fırtına kartı, 16 konum kartı, 16 ganimet göğsü kartı, 8 Duvar kartı, 1 numaralı kalıp, 1 etiketli aksiyon kalıbı, 110 Sağlık Noktası fişi ve oyun rehberi içerir.

MONOPOLY: FORTNITE EDITION BOARD OYUN: Fortnite hayranları, Monopoly oyununun bu baskısı, popüler Fortnite video oyunundan ilham alıyor! Oyuncuların sahip olduğu şeyle ilgili değil; ne kadar süre hayatta kalabilecekleriyle ilgili.

FORTNITE HAYRANLAR İÇİN: Tekel'de: Fortnite Edition masa oyunu 2 ila 7 oyuncu yer talep ediyor, rakipleriyle savaşıyor ve Fırtına'nın hayatta kalmasını önlüyor; ayakta kalan son oyuncu kazanır.

FORTNİT ÖZELLİKLERİ VE SAĞLIK NOKTALARI: Tekel: Fortnite Edition masa oyunu mülk olarak iyi bilinen yerlere sahiptir ve oyuncular oyunda kalmak için Tekel parası yerine Sağlık Noktası fişleri kazanmayı amaçlamaktadır.

SAVAŞ AÇICILARI: Monopoly hayranları ve 13 yaş ve üstü olan Fortnite hayranları için bu eğlenceli tahta oyununda rakip göğüs savaşları ve aksiyon kalıbı kullanın.

Bir kıyafeti seçin: Oyun, piyon standlarına sahip 27 Fortnite kıyafeti ile birlikte gelir ve oyuncular en sevdikleri gibi oynamayı seçebilir.

• 13 yaş ve üstü
• 2 ila 7 oyuncu

Popüler Ürünler