Hız yayınları

Hız Yayınlarıyla Geleceğinize Yön Verin

Hız yayınları kurulumu başlangıcı 2 öğretim görevlisinin akşam yemeğinde şakalaşmaları ile başlamıştır. Daha öncelerinde birçok yayınevi markasının yazarlığını gerçekleştiren İbrahim Sakallıoğlu’na, öğretim görevlisi Bülent Bahadır’ın “hep başkaları için mi yazacaksın, neden kendin için de yazmayı denemiyorsun” söyleminde bulunması, İbrahim Beyinde “gel beraber yapalım” cevabını vermesinin sonrasında 2016 yılında kurulmuş olan günümüzde de oldukça popüler bir markadır. Markanın kurucularının en büyük avantajıysa piyasada yer alan birçok yayını yıllarca öğrencilerine çözdürdüklerinden dolayı o dönemde en çok sıkıntıya neden olan konuları bilmeleri olmuştur. Bülent Bey ise durumu aşağıda yer alan söylemleri ile daha da açıklığa kavuşturmuştur;

“Kullanılan yayınlarda müfredatın dışında soruların yer alması, zorluk seviyesinin TEOG sınav sürecine uygun bir yapıda olmaması ve bunun yanında soru kalitesiyle ilgili olarak olumsuz durumlar bulunmakta idi. Biz ise bu sorunları hiçbir şekilde öğrenci ve öğretmenlerimize yaşatmamaya gayret göstereceğiz. Kollarımızı sıvadık GELECEK HIZ’LA GELECEK sloganımızla yola çıktık” söylemiyle açıklığa kavuşturmuştur.

Hız Yayınları Kitapları Gelecek Kaygısını Ortadan Kaldırıyor

Hız yayınları kitapları günümüz itibari ile tüm dersler soru bankaları, tüm dersler branş denemeler gibi ürünleri ile 15 kalem civarı ürün boyutuna gelmiş bulunmaktadır. Ayrıca markanın kurulduğu zamandan bu güne kadar 100 civarı bayisi bulunmaktadır. Bundan sonraki süreçte ise markanın söz sahipleri bayi sayısını Türkiye genelinde 150’ye çıkaracaklarıyla ilgili açıklamalarda bulunmaktadırlar. Marka yetkilileri ciro değeriyle ilgili olarak ise hedeflerinin 3 milyon TL büyüklüğüne ulaşacağı ile ilgili sağlam adımlar attıklarını da açıklamalarında belirtmişlerdir.

Bülent Bey konuşmalarını şu şekilde devam etmektedir “Şuan için mevcut olarak 15 kalem ürünümüz bulunmakta. İlerleyen yıllarda ise 8.sınıflar için eksik olan ürünlerimizi tamamlamak için çalışmalar yürütmekteyiz. 5.sınıflarda yapılan müfredat değişiklikleri için de tekrardan çalışmalarımız olacak. Toplama bakıldığında ise ilerleyen süreçlerde ürün kalem sayımız 50 civarı olacak” söylemiyle de ürün ağının genişleyeceğini nitelendirmiştir.

Hız Deneme Sonuçlarıyla Farkı Yaşayın

Hız deneme sonuçlarıyla ilgili olarak güzel sonuçlar çıkarabilmek adına, eksikliklerinizi bir anca tamamlamak, güzel bir geleceğin altyapısını kuvvetlendirmek adına hemen mağazamızda yer alan kategorimizde markanın ürünlerini hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.