Jurassic World Carnotaurus Sesli ve Hareketli Dinozor Figürü GJT59

Ürün Kodu :P-115154
Barkod : 887961817614

Jurassic World Carnotaurus Sesli ve Hareketli Dinozor Figürü GJT59

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Jurassic World Carnotaurus Sesli ve Hareketli Dinozor Figürü GJT59

Jurassic World Carnotaurus Sesli ve Hareketli Dinozor Figürü GJT59

Muhteşem dinozor savaşlarıyla Jurassic World macerasının bir parçası ol! Büyük boy Sesli ve Hareketli Carnotaurus dinozor figürüyle çocuklar, gerçekçi hareketler ve saldırı aktivasyonuyla birlikte yepyeni "Ana Saldırı" özelliği sayesinde mücadeleyi her zamankinden daha iyi kontrol edecek!

Kafasını oynatmak için kuyruğunu yukarı ittirerek Carnotaurus'un kontrolünü tümüyle eline al. Kuyruk hareket ettirildiğinde figürün beli de hareket eder ve dinozor yana döner. Kuyruğunu yukarı kaldırınca ise Carnotaurus kükrer!Aman dikkat! Kükremeyi kuyruğun arkasındaki düğmeyle de kontrol edebilirsin. Kükreme efektleriyle muhteşem kontrollere bayılacaksın! Ayrıca Sesli ve Hareketli Carnotaurus filmden ilham alan tasarıma, oynatılabilir eklemlere, gerçekçi renge ve dokuya sahiptir.

Sesli ve Hareketli Carnotaurus ile efsanevi Jurassic World savaş sahnelerini yeniden canlandır ya da kendi maceralarını yarat! Daha fazla dinozor macerası için Jurassic World Facts uygulamasını (Android ve iOS) indirip dinozorunu tarayarak canlanmasını izleyebilir, dinozorları daha yakından görebilir, dinozor kükremelerini duyabilir, onlarla ilgili eğlenceli bilgiler edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsin.Sesli ve Hareketli Carnotaurus dinozor figürüyle çocuklar, gerçekçi hareketler ve saldırı aktivasyonuyla birlikte yepyeni "Ana Saldırı" özelliği sayesinde mücadeleyi her zamankinden daha iyi kontrol edecek!

Büyük boy figürün kuyruğu yukarı ittirildiğinde kafası hareket eder, kuyruk hareket ettirildiğinde figürün beli de hareket eder ve dinozor yana döner. Carnotaurus'un dehşet verici kükremesi için kuyruğu kaldır veya kuyruğun arkasındaki düğmeye bas!

Kükreme efektleriyle muhteşem kontrollere bayılacaksın!

Ayrıca Sesli ve Hareketli Carnotaurus filmden ilham alan tasarıma, oynatılabilir eklemlere, gerçekçi renge ve dokuya sahiptir.Yaş: 4 Yaş ve Üzeri.

Popüler Ürünler