K'Nex 10 Model Yapı Set

Ürün Kodu :P-100829
Barkod : 744476170095

K'Nex 10 Model Yapı Set

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


K'nex 10 Model Set

K'nex 10 Model Set

Çocuklar K'nex Imagine 10 Farklı Model Set parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak muhteşem tasarımlar ortaya çıkartmayı çok seviyor.

126 adet K'nex parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayallerini düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Her biri birbirine kolayca monte edilebilen parçalar ile uzay gemisi, devekuşu, kertenkele, helikopter ve yapılabilir ve toplamda 10 farklı model elde edilebilir.

K'nex’in Steamagination adını verdiği ve tüm ürünlerinde var olan özel teknolojisi çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir.

K'nex bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler. Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

5 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır.Parça Sayısı : 126 Parça

Yaş : 5 yaş ve üzeri

Popüler Ürünler