KULLANIM KOŞULLARI


Lütfen aşağıdaki kullanım koşullarını dikkatlice okuyun. Bu web sitesini kullanarak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz.

 

1. Genel Şartlar

* Bu web sitesini kullanarak, belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

* Sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için elimizden geleni yapmış olsak da, bu bilgilerin tam, doğru veya güncel olmasını garanti etmiyoruz.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

* Bu web sitesinde yer alan tüm materyaller (metinler, görseller, grafikler, logolar, videolar, sesler, vb.) firmamıza aittir veya kullanım izni alınmıştır.

* İzinsiz olarak kopyalanması, çoğaltılması veya dağıtılması yasaktır.

3. Kullanıcı Sorumluluğu * Bu web sitesini kullanırken, yürürlükteki yasalara ve düzenlemelere uymayı kabul etmiş olursunuz.

* Sitemizin kullanımı sırasında oluşan veri kaybı, yazılım veya donanım hasarı gibi durumlardan sorumlu değiliz.

4. Bağlantılar

* Sitemiz, diğer web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bu bağlantıların içeriklerinden veya gizlilik politikalarından sorumlu değiliz.

5. Gizlilik Politikası

* Kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullandığımız ve paylaştığımız konusunda bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

6. Değişiklikler

* Kullanım koşullarını zaman zaman güncelleme hakkımızı saklı tutarız. Bu değişiklikleri belirli bir bildirimde bulunmaksızın yapabiliriz.

7. İletişim

* Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz varsa, lütfen bize [email protected] adresinden ulaşın. Bu kullanım koşulları, bu web sitesinin kullanımını düzenlemek için oluşturulmuştur. Lütfen düzenli olarak güncellemeleri kontrol edin.

     

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR