Lego Architecture (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Architecture Ürünleri

Architecture kelimesi bilindiği üzere Türkçe manası mimari anlamına gelmektedir. Markanın geliştirmiş olduğu bu ürünle ilgili olarak dünya üzerinde oldukça muazzam, görmek istediğiniz, merak ettiğiniz mimari tasarımların görünümlerini evinize getirebilirsiniz.  LEGO Architecture ile gitmek isteyip gidemediğiniz, görmeyi çok istediğiniz o güzel mimari yapıların tasarımlarını evinizde her zaman görmek isterseniz mağazamız üzerinden ürünü hemen satın alabilirsiniz.

LEGO Architecture London

Markanın bu ürünüyle Londra siluetinin ayrıntılı olarak modelini geliştirebilirsiniz. Model içerisinde ulusal galeri, Nelson sütunu, London eye, Big, Ben, Tower Bridge yer almaktadır. Ayrıca LEGO Architecture London modelinde binanın tasarımı, mimari bilgisi, tarihi ile ilgili detaylara değinilmiş olan kitapçık da yer almaktadır. Ayrıca ürün 5 inç yükseklikte ve 11 inç genişliğindedir. 3 inç olarak da derinliği bulunmaktadır.

LEGO Architecture Paris

Markanın geliştirmiş olduğu bu modelle Paris’in muhteşem güzellikte bulunan ihtişamını gerçekleştirebilirsiniz. Eviniz ya da ofisiniz için mükemmel bir tasarım oluşturabilirsiniz. 1806 senesinde Napolyon tarafından yaptırılmış olan, oldukça saygı duyulan bir sembol olan LEGO Architecture Paris dünya genelinde en sevilen yapılar arasında bulunmaktadır. Paris siluetinden 6 adet ünlü yapıyı ve park alanlarını içermektedir.

LEGO Architecture Türkiye

LEGO Architecture Türkiye genelinde yeni bir LEGO ürünü olmasından dolayı oldukça dikkatleri üzerine toplamış durumdadır. Markanın geliştirmiş olduğu bu mimari ürüne talep oldukça fazladır. Sizde bu ürünü almak evinizin ya da ofisinizin en güzel yerine koymak isterseniz, şimdi alışverişe başlayabilirsiniz.

LEGO Architecture Özgürlük Heykeli

Markanın bu ürün modeliyle dünyanın en iyi bilinen anıtlarından birisini hemen inşa edebilirsiniz. New York City limanında yer alan bu heykel, özgürlük adası üzerinde 93 metre yüksekliği ile dünyanın her bölgesinden gelen deniz yolcularını selamlamaktadır. LEGO Architecture Özgürlük Heykeli Fransa halkından, Amerika Birleşik Devletleri halkına hediye edilmiştir. Bu görkemli hediye ise Amerika’ya 28 Ekim 1886 senesinde oldukça yoğun bir kalabalığın gözleri önünde sunulmuştur. Sizde bu detaylı modelle heykelin uyumlu mimarisini yakalayabilirsiniz.

LEGO Architecture Fiyat

LEGO Architecture fiyat aralığı ile ilgili olarak mağazamızda bulunan ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.