FİLTRELE

Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Lego city (Yardımcı Kitaplar)

Lego City Oyuncaklarının Tamamı Bir Arada

LEGO City oyuncakları ile çocuklar şehir hayatını oldukça yakından takip etmektedirler. Bu ürünle çocuklarımız kendi şehirlerini baştan tasarlamakta, beklemedikleri bir anda kendilerini maceradan maceraya koşturur halde bulabilmektedirler. Bu ürünler, çocukların günlük yaşantılarında görmüş oldukları tüm ikonik yapıda modelleri içerdiğinden kendilerinde aksiyon, mizah, cazibe dolu bir şehir tasarlama isteği doğmaktadır. Bu ürünle çocuklar polis, itfaiye, birçok çeşitte araç geliştirebilmektedirler. Çocuklar bu ürünlerle ilgilenirlerken oldukça keyif almaktalar ve uzun saatler bu ürünün başından ayrılmamaktadırlar. Ürün birçok zengin detayıyla çocukların hayal güçlerini maksimum derecede yükseltmektedir.

Lego City Oyunlarıyla Hayallerinizi Zorlayın

Lego City oyunları içerisinde yer alan polis merkezi, ambulans merkezi, itfaiye istasyonları, havaalanları, hizmet veren binalar, otomobil figürleri yer almaktadır. Ayrıca çocuklar oynayabilecekleri setlerle bazen yangınlara anında müdahale etmekte bazı durumlarda da insanları kurtararak hırsızları yakalamaktadırlar.

Lego City Polis Oyunu Seti

Ayrıca set içerisinde yer alan train setiyle şehir içerisinde oldukça hızlı bir tren yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Bu treni kontrol edebilmek içinse tek yapmanız gereken şey uzaktan kumandayı doğru bir şekilde kontrol etmektir. Bu kumandaysa 8 kanal ve 7 aşamalı hız kademesine sahiptir. İçerisinde yer alan oldukça gerçekçi gözüken raylar, bisiklet ve farklı birçok ekipman bulunmaktadır. Lego City polis oyunu setiyle suçluları yakalayıp, insanları kurtarmak, şehri tehlikelerden korumak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen göreve başla.

Lego City Tren Oyunu Seti

Lego City tren oyunu setiyle şehir içerisinde gerçeğinden hiçbir farkı olmayan rayları kurup, oldukça kullanışlı hız ayarları bulunan uzaktan kumandayı alarak yolcuğa çıkmanın tam zamanı.

Lego City Fiyatları

Lego City fiyatları ile ilgili olarak kategorimizde bulunan ürünleri hemen inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri uygun rakamlara mağazamızdan kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.