FİLTRELE

Lego creator (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Creator Alma Fırsatını Kaçırmayın

LEGO Creator sadece çocuklar için değil de her yaş grubunun ilgisini çekmektedir. Markanın geliştirdiği, toplum olarak tümümüzün beğenisini kazanan bu ürünler, çocuklarımızla beraberce keyifli zamanlar geçirmemizin dışında da birçok faydayı beraberinde sağlamaktadır. 7 yaştan tutun ki 70 yaşa kadar her yaş aralığı için markanın geliştirdiği ürünler bulunmaktadır. Sizde markanın çıkarmış olduğu Creator LEGO ürünleri ile ilgili olarak kategorimizde bulundurduğumuz ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.

LEGO Creator Setleri Almanın Tam Zamanı

Marka tarafından ortaya çıkarılmış olan bu ürünler yaş aralığı olarak 6 yaştan 12 yaşa kadar çocukların oynamasına oldukça uygundur. LEGO Creator setleri ile ilgili en temel esas çocukların sınırsız yaratıcılık güçlerini kullanarak farklı tasarımlar ortaya çıkarmalarına olanak sağlamasıdır.

LEGO Creator Karavan

Marka tarafından üretimi gerçekleştirilen bu üründe oldukça lüks yapıda dâhili bir tuvalet, katlanabilen yatak, mutfak, koltuk, televizyon gibi tatilde ihtiyaç duyulacak her şeyi LEGO Creator Karavan içerisinde bulmanız mümkündür. Bu ürünle seyahatlerin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

LEGO Creator 31052, 31058, 31069

LEGO Creator 31052 ile tuvalet, katlanabilir özelliği bulunan yatak, mutfak ve kanepe ayrıca televizyonla mükemmel derecede bir tatil yaşamak için daha fazla beklemenize gerek kalmıyor. Tatil için gereken her şey bu ürün içerisinde mevcut durumda. Ayrıca LEGO Creator 31058 ile koyu yeşil renklerde yer alan, bej renklerde yer alan, oldukça canlı ve turuncu gözlere sahip bulunan, etrafa dehşet saçan t-rex ile yerleri titretmenin tam zamanı. Oldukça keskin olan dişleri ortaya çıkarmak için t-rexin ağzını açabilir, dev pençelerinin duruşunu ayarlayabilirsiniz. LEGO Creator 31069 ile ailenin 3 katlı villasına sende katılabilirsin. Bu oldukça güzel üründe birçok penceresi bulunan, oldukça detaylı ön pencerelere sahip olan, açık hava şöminesi bulunan, köpek evi ve posta kutusu gibi birçok işleve sahip olan ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

LEGO Creator Fiyatları

LEGO Creator fiyatları ile ilgili olarak kategorimizde bulunan ürünleri hemen inceleyebilir, dilediğiniz ürünü mağazamızdan çok kolay ve hızlı bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.