FİLTRELE

Lego friends (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Friends Oyuncakları

Çocukların oyun dünyasını incelediğinizde eğlenmeyi, öğrenmeyi birlikte gerçekleştirdiklerini göreceksiniz. Arkadaşlık, sevgi ve dostluk üzerinde duran LEGO Friends oyuncakları çocukların gerçek dünyayı oldukça etkin bir şekilde algılamalarına destek olacaktır. Çocuklar, günlük hayatta sıkça karşılaşmış oldukları ortamların, hayallerin ikonik modelleri sayesinde, çevresini eğlenerek öğrenmektedirler. Mağazamızdan ürünlerle ilgili tüm bilgileri inceleyebilirsiniz.

LEGO Friends Emma

Lego friends ürünleri arasında yer alan Emma bir sanatçıdır. Çevresinde güzel olan ne görse mutlaka onu çizmesi, boyaması gerekir. Bu süreci gerçekleştirmeden bir yere ayrılmaz. Oldukça keskin bir zekâya sahip. Ne görse hemen algılamakta, kimsenin hayal edemediği, yapamadığı şeyleri hayal edip yapabilecek nitelikte birisi.

LEGO Friends En Ucuz

Lego friends ürünleri günlük yaşamın çocukları anlatılmasını, çocukların yaşamla ilgili kavramları öğrenmesine kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlerle çocukların arkadaşlığa olan inançları da pekişmektedir. Bu set aslında oldukça sevimli hayvanlar, sevgi dolu birbirinden güzel ve eğlenceli karakterlerle geçen bir şehirde 5 arkadaşın macerasını konu almaktadır. Bu karakterlerinse kendilerine has farklı ilgileri, değişik özel yapıları, farklı meslekleri bulunmaktadır. Bu ürünlere en ucuz rakamlara sahip olabilmek için daha fazla zaman kaybetmeden hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Lego friends büyülü dünyasında çocuklarınızın da yerini almaları için daha fazla zaman kaybetmeyin.

LEGO Friends Heartlake Hastanesi

Lego Friends ürünleri arasında oldukça popüler olan bu ürünle hastalanan ve yaralanan herkesi kurtarabilmek için helikopter kaldırabilir, ayrıca olay yerine ambulans gönderebilirsiniz. Heartlake hastanesi için çift kanatlı kapıyı açarak acil servise girebilir, yaralanma, kaza sonucu kırık kemik olup olmadığına dair röntgen çekinebilirsiniz.

LEGO Friends Lunapark

Lego Friends lunapark setiyle turnikelerden geçiş sağlayarak trenin önünde birikmiş olan kuyruğa girebilirsiniz. Ayrıca trene bindikten sonra ön koltuğa geçip ışıklı yapım parçasını yakıp adrenalin dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

LEGO Friends Setleri

Lego Friends setleri ile çocukların hayal güçlerini, ihtiyaç ve ilgi alanlarını oldukça iyi analiz eden marka farklı ürün setleriyle tüm çocukların kalplerini kazanmaktadır. Ürünleri sağlığa zarar verici olmayıp, oldukça kaliteli üretilmektedir.

LEGO Friends Stephanie

Lego Friends ürünleri arasında oldukça popüler olan Stephanie ile keyifli zaman geçirmek için açık hava eğlencesini maksimum boyutta yaşamak adına göl kenarı eğlencesine katılabilirsiniz.