FİLTRELE

Lego Harry Potter (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Harry Potter İle Hayal Gücünüzü Zorlayın

Oldukça eğlence verici, bir o kadar da büyülü maceralara katılmak isterseniz LEGO Harry Potter tam da size göre bir ürün.  Mükemmel büyüklükte bulunan salona girerek, seçim töreni aynı zaman da ziyafet için salonda bulunabilir, sonrasında ise Draco Malfoy ile düello yapabilmek adına asalarını çıkarıp ona meydan okuyabilirsin. Aynı zamanda büyük merdivenleri bulunan kuleyi baştan sona keşfetmek için hareketli olan merdivenlerden çıkarak sınıfta gerçekleştirilecek olan iksir sanatına katılabilirsiniz. Sınıf içerisinde Kelid aynasında oluşan yansımaları keşfederek Harry Hermonie, Ron’un kötü Basiliskle savaşıp Lord Voldemort’u yenmesine yardımcı olabilirsiniz.

LEGO Harry Potter Setleri Almanın Tam Zamanı

Markanın ürünlerine sadece çocuklar değil genel olarak hepimiz hayranlıkla bakmaktayız. Sevdiğimiz bu ürünler keyifli bir zaman geçirmenin dışında birçok faydayı da beraberinde getirmektedir. LEGO Harry Potter setleri ile büyülü maceralara koşabilir, kuleyi baştan sona gezerek keşfedebilirsiniz. Ürünler çocukların yaratıcılıklarını geliştirmekle birlikte, parçaları birbirine takma ve çıkarma eylemleri de çocukların kas gelişimlerine büyük oranlarda katkı sağlamaktadır.

LEGO Harry Potter Mini Figür

Bu ürünle Harry’nin görünmezlik pelerini, Altın Snitch ve Voldemort’a ait yılanı, ayrıca diğer karakterlerin yine en yeni kostümleri ve aksesuarları gibi, ayrıca fantastik canavarların koleksiyonlarıyla birlikte bütününü bir arada bulabileceğiniz bu ürünleri almak için daha fazla zaman harcamayın. LEGO Harry Potter Mini Figür ile Newt Scamander, Jacob Kowalski, Tina Goldstein gibi sevmiş olduğunuz fantastik canavarları yeniden sahnelendirerek canlandırmanın şimdi tam zamanı.

LEGO Harry Potter Hogwarts

Muhteşem, bir o kadar da büyüleyici olan LEGO Harry Potter Hogwarts şatosu 6000 den fazla parçaya sahiptir. Ayrıca mikro boyutlu olarak bulunmaktadır. Sen de bu ürünle modelini yaparak hemen sergileyebilirsin. Üründe yer alan ince detaylara inilmiş tasarımı gerçekleştirilmiş odaları, kuleleri ve sınıfları, birçok gizli olan özelliği filmden esinlenerek yeniden keşfedebilirsiniz.

LEGO Harry Potter Fiyat

Mağazamızda bulunan LEGO Harry Potter fiyat incelemesi ile ilgili filtrelemeler gerçekleştirebilir, tüm ürünleri karşılaştırarak ihtiyacınız olan ürünü mağazamızdan çok kolay ve hızlı bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.