Lego Hidden Side Hayalet Tren Ekspresi 70424

Ürün Kodu :P-090887
Barkod : 5702016367195
579,90 TL

Lego Hidden Side Hayalet Tren Ekspresi 70424

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
75 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Lego Hidden Side Hayalet Tren Ekspresi 70424

Lego Hidden Side Hayalet Tren Ekspresi 70424

Bu heyecan verici LEGO Hidden Side 70424 Ghost Train Express oyun seti ile çocukları, artırılmış gerçeklik oyun deneyimine bırakın. Bu müthiş oyuncak, tamamen etkileşimli bir oyun deneyimi sunmak için inşa edilebilir LEGO modelini artırılmış gerçeklik uygulamasıyla birleştiriyor.

Hidden Side uygulamasını indirin ve modelin canlı görünmesi için bir telefonla tarayın - modelle etkileşime girme, uygulamada olayların gerçekleşmesini sağlar. Ve sürekli güncellemelerle, her sette savaşacak benzersiz bir patron hayalet, çözülecek yeni gizemler, bulunacak havalı eşyalar, oynayacak oyunlar ve toplanacak hayaletler, bu LEGO Gizli Taraf seti, çocuklara LEGO ile oynaması ve etkileşime girmeleri için yepyeni bir yol sunar. tuğla! Bu müthiş tren oyun seti, saatler süren yaratıcı oyunlara ilham veren havalı, ileri teknoloji, hayalet çekici detaylar içeriyor. Ve kahramanlar Jack ve Parker da dahil olmak üzere 5 minifigures ile, aksiyonun hemen başlayabilmesi için birçok oyun başlatıcı var.

LEGO Gizli Tarafı uygulamasını indirin ve çocuklarınızı bu trenin hayata geçirmesi için telefonunuzu Ghost Tren Ekspresine yönlendirin. Modelin etrafında gizlenmiş sürekli değişen bir ortamı keşfetmek için telefonu hareket ettirin.
Bu artırılmış gerçeklik oyuncağı 5 figürden oluşuyor: Bir akıllı telefonlu Jack Davids ve bir akıllı telefonlu kız minifigüratör Parker L. Jackson, bir akıllı telefonlu teknoloji dehası JB, bilet acentesi Bayan Santos ve tren dostu Chuck.
Bu tren, bir kolun döndürülmesiyle katlanan hayalet kanatları, Bayan Santos'u izleyen hayaletleri ortadan kaldırmak gibi davranan bir oda ve hayaletleri yenmek için bir 'perili' savaş topu gibi birçok oyun başlatma özelliğine sahip ve eski tren istasyonunu normale döndürün.
Hayaletlerin insanları ve binaları rahatsız ettiği kurgusal Newbury kasabasında yer alan LEGO Hidden Sid ™ oyun grupları, çocukların fiziksel LEGO modellerini tam etkileşimli artırılmış gerçeklikle birleştiren heyecan verici hayalet avı maceralarını oynamalarına izin veriyor.
Fiziksel yapı seti ile derleyin ve oynayın, ardından AR uygulaması aracılığıyla görüntülerken setle etkileşime girerken onu hayata geçirin.
LEGO Gizli Tarafı uygulamasını kullanmak, bir pencereden, çözmek için zorlu gizemler, yenmek için hayaletler ve Bawa gibi, her sette üstesinden gelmek üzere benzersiz hayalet patronları ile dolu zorlu gizemli bir Tarafa gizlice bakmak gibidir.
Artırılmış gerçeklik deneyimini tam olarak elde etmek için, bir tablet veya cep telefonu gerekir, ancak dahil değildir. Seçilen iOS ve Android cihazlarla uyumludur.
Hayalet tren ve istasyon perili iken 5 ”(14 cm) yüksek, 5” (15 cm) genişlikte ve 24 ”(61 cm) uzunluğundadır.

Popüler Ürünler