Lego Hidden Side (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Hidden Side Almayı Ertelemeyin

Markanın geliştirmiş olduğu bu ürün oldukça ürkütücü, eğlendirici, interaktif, arttırılmış gerçek mezarlık deneyimi ile adrenalini maksimum seviyelere çıkarmaktadır. LEGO Hidden side alanına girmeye cesaretiniz varsa kahramanlarımız Jack Davids ve Parker Jackson’ın hayaletli mezarlarda yardımına ihtiyacı var. Ayrıca ürünün mobil uygulamasını da telefonunuza indirebilir, telefonunuzu sonrasında mezarlık gizemi adı verilen oyuna tutarak modeli canlandırabilirsiniz. Bu ürünle Jack ve Parker’e yardım ederek hayaletleri bulup yenmelerine yardımcı olabilirsin. Cesaretiniz varsa bu ürün tam size göre.

LEGO Hidden Side Otobüs İle Maceraya Koşun

Bu ürünle çocuklarınızı hızlı ve tempolu bir şekilde arttırılmış olan gerçek oyun deneyimi ile tanıştırmanın tam zamanı. Gizli taraf adı verilen uygulamayı indirerek, canlı hale gelmesini sağlamak için modeli telefonla tarayarak modelle etkileşim kurup bir şeyler olmasını sağlayabilirsiniz. Üründe sürekli güncellemeler yapılmakla birlikte, her setinde savaşabileceğiniz birbirinden farklı benzersiz olan hayaletler, çözmeniz gereken yeni gizemler, bulmanız gereken harika eşyalar, oynanması gereken oyunlar ve toplanacak hayaletler ile LEGO Hidden Side otobüs ürününü almayı ertelemeyin. Ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

LEGO Hidden Side Tren İle Yolculuğa Çık

LEGO Hidden Side Tren ile cesaretini toplayarak, yeni gizemleri çözmek, harika şeyler keşfetmek, hayaletleri yakalayıp koleksiyonuna eklemek için gizemli yolculuğa çıkmanın tam zamanı.

LEGO Hidden Side Sets

LEGO Hidden Side sets ile ilgili ürünleri mağazamız üzerinden hemen inceleyebilir, bu gizemli ürünü mağazamızdan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

LEGO Hidden Side Fiyat

Mağazamızdan markanın geliştirmiş olduğu LEGO Hidden Side fiyat aralıkları ile ilgili analiz yapabilir, ürünü dilediğiniz zaman mağazamızdan çok kolay ve hızlı bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.