Lego juniors (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Juniors Ürünleriyle Hayallerinizi Zorlayın

Markanın geliştirmiş olduğu bu ürünler ilk defa LEGO ürünleriyle tanışacak olan çocuklar esas alınarak geliştirmesi yapılmıştır. Çocuklarınızı LEGO Juniors ile bir şeyler oluşturup ortaya çıkarmanın ne kadar kolay olduğunu gözlemlerken sizlere de başarma gücünün ne kadar eğlenceli olduğunu gösterme fırsatı doğacaktır.

LEGO Juniors Batman İle Maceranın Keyfini Sürün

Markanın bu ürünü ile oldukça güçlü olan Barbota’a atlayarak Batman’in Gotham şehrinde Freeze’den korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Bat diskleri doldurarak buz motosikletlerine nişan alabilirsiniz. LEGO Juniors Batman oynarken dikkat etmeniz gereken Freeze’nin dondurucu silahından korunmanız olacaktır. Eğer Freeze Batman’i buzdan oluşturduğu hapishaneye tıkarsa Gotham şehri de buzlar içinde kalmaya maruz kalacaktır. Macera dolu bu ürünü alıp hemen sende güçlerini göstererek, Batman’e yardımcı olabilirsin.

LEGO Juniors Cars İle Adrenalin Dolu Sürüş

Lightning McQueen ile hız başlatıcısını kullanarak oldukça heyecan verici olan Disney Pixar Cars 3 yarış dünyasına katılabilirsiniz. Yarışın lider tablosunda başlangıç rampası ile kırmızı düğmeli fırlatma işlevi yer almaktadır. Bu oyuncak arabayı inşa edebilmek için ve oynayabilmek için ürün içerisinde kullanımını anlatan oldukça basit bir rehberde yer almaktadır. LEGO Juniors Cars Batman büyük boyutta yer alan parçalarıyla çocuklara güven kazandırma manasında da oldukça yardımcı olmaktadır. Bu ürün 4 ve 7 yaş aralığında yer alan çocukların oynaması için oldukça uygundur.

LEGO Juniors Police İle Göreve Odaklanın

Kasabada bulunan hapishanede bir kopuş olduğu görülmektedir. Hapishanede bulunan dolandırıcılardan birisi bu esnada kaçmayı başarmaktadır. LEGO Juniors Police ile motosiklet, polis arabası ile onun peşine düşebilir, onu yakalayarak karakola ait yere tekrardan getirebilirsiniz. Bu ürün içerisinde 3 mini figür yer almaktadır ve 2 polisle, 1 dolandırıcı bulunmaktadır.

LEGO Juniors Fiyat Aralığını İnceleyin

Mağazamızda yer alan markanın oldukça yoğun tercih edilen bu ürünleri arasından LEGO Juniors fiyat aralığı için filtreleme yapabilir, dilediğiniz ürünü mağazamızdan çok kolay ve hızlı bir şekilde hemen satın alabilirsiniz. Birbirinden güzel ve eğlenceli bu ürünler için daha fazla zaman kaybetmeyin. Ürünlerden dilediğinizi alarak çocuklarınıza oldukça güzel bir hediye sunun.