Lego Jurassic World (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Jurassic World Oyuncakları Almanın Tam Zamanı

Markanın çıkarmış olduğu bu ürünler Jurassic park ve Jurassic Park 2 filminin ve videolarının ilginç hikâyelerini yeniden yaşayabileceğiniz, deneyimleyebileceğiniz ilk çıkarılmış olan video oyunları arasında bulunmaktadır. Marka tarafından tasarımı yeniden gerçekleştirilen, TT Games imzasında yer alan klasik LEGO mizahından esinlenen bu heyecan verici macerayı, filmlerinden aklınızdan çıkmayan sahneleri ve aksiyon sahnelerini yaratıp LEGO hayranlarının filmde yer alan önemli anları tekrar oynayabilmelerine izin vermektedir. LEGO Jurassic World oyuncakları ile Isla Nublar’ın oldukça geniş anılarını tekrardan yaşayabilmeniz için mağazamızdan ürünü hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca LEGO Jurassic World ile ilgili olarak aklınıza takılan tüm bilgileri yine mağazamız üzerinde bulabilirsiniz. Ürünün özelliği ile ilgili olarak fikir edinebilirsiniz.

Jurassic World İndoraptor Oyuncak Almayı Ertelemeyin

Bu ürünle World Indoraptor Rampage’yi evinize getirerek, küçük bir gün yapabilirsiniz. Bu ürün içerisinde 6 adet mini figür yer almaktadır. Maisie, Mills, Wheatley, Eversol, Owen, Claire ayrıca bunlara ek olarak Indoraptor ile bebek Velociraptor yer almaktadır. Bu aksiyon dolu ürünle yerinden çıkarılabilme özelliği bulunan pencerelere, yeniden yapılandırılabilir duvarlara, yıkılabilen çatı fonksiyonlarına, müzeye, ofise, yatak odasına, laboratuvara kadar birçok inşa işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Jurassic World İndoraptor oyuncak ile ilgili olarak aklınıza takılan tüm detayları kategorimizde yer alan ürünler arasından inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri mağazamız üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.

LEGO Jurassic World Setleri İle Macerayı Tekrar Canlandırın

Markanın çıkarmış olduğu ürünlerle çocuklar parça bütün ilişkilerini kavrarken aynı zamanda bu ürünlerle oldukça eğlenceli vakit geçirmektedirler. Markanın üretmiş olduğu ürünler her yaş grubuna hitap edecek niteliktedir. Ayrıca bu ürünler 1 yaş ve 5 yaş arası çocukların motor gelişimlerine de büyük katkı sağlamaktadır. LEGO Jurassic World setleri ile çocuklarınızın kendi yaratıcılıklarını konuşturmaları için daha fazla zaman kaybetmeden çocuklarınıza güzel bir katkı sağlayın.

LEGO Jurassic World Fiyat Aralığını İnceleyin

Mağazamızda bulunan LEGO kategorisi içerisinden aradığınız ürün kategorileri ile ilgili olarak seçim yapabilir LEGO Jurassic World fiyat seçeneklerini karşılaştırarak dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.