FİLTRELE

Lego movie (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Movie Mağazamızda Sizleri Bekliyor

LEGO Movie ürünü ile sizde kendi film sahnenizi oluşturabilir, bu sahneyi telefonunuza kaydederek sinemada izlediğiniz bu güzel filmi evlerinizde canlandırabilir, bu gizemli maceraya sizde dâhil olabilirsiniz.

LEGO Movie 2 Oyuncakları Almanın Tam Zamanı

Markanın geliştirmiş olduğu bu ürünler sinema filminden esinlenerek geliştirilmiştir. Sende bu ürünlerle kendi filmini çekebilirsin. Ayrıca bu sinemanın arka planında Kıyametburg ve Systar sistemi arka planını da seçebilirsiniz. Emmet, Lucy, Rex ve filmde yer alan diğer harika karakterlerle sahne planlamasını gerçekleştirebilirsin. LEGO Movie oyuncakları ile Emmet’in kaçış arabasına binerek Rex’e ait kâşif araçlarını da hazırlayabilirsin. Sonrasında ise akıllı telefonlarınızı kamera standına yerleştirerek LEGO Movie 2 oyuncakları ile film çekimlerine gerçeğini aratmayan canlandırmalarla hemen başlayabilirsiniz. Mağazamızdan bu güzel ürünü alarak çocuklarınızın oldukça keyifli zaman geçirmelerini sağlamak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Hemen alışverişe başlayın.

LEGO Movie 2 Setleri İle Heyecan Dorukta

Markanın geliştirmiş olduğu bu ürünle görkemli bir ev, huzur dolu bir aile, oldukça sevecen bir mahalle, donanımlı bir uzay gemisi, yüksek özellikleri bulunan bir savaş tankı geliştirebilmeniz mümkündür. LEGO Movie setleri sadece çocukların oynayacağı bir oyun değil her yaş aralığının özellikle sinema filmini izleyenlerin keyifle oynayacakları ürünler arasında bulunmaktadır. Filmi izleyenlerin kahkaha atarak izledikleri ifade edilmektedir. İsmini sıkça duyduğunuz Emmet sıradan bir LEGO işçisi iken bir anda başına gelen bir tesadüfle kahraman olmaktadır. Yanında ise ona yardım etmeye hazır durumda bekleyen Batman gibi karakterler bulunmaktadır. LEGO Movie 2 setleri ile ilgili filmde esas alınan asıl konu ise baba oğul arasında gerçekleşen bir durumdur. 

LEGO Movie 2 Fiyatları İçin Kategorimizi İnceleyin

LEGO Movie 2 fiyatları ile ilgili olarak mağazamızda filtreleme gerçekleştirerek ürünlerin fiyatlarına ve teknik bilgilerine ulaşabilirsiniz. İlk sahne sonrasında 5 yıl geçtikten sonra tekrardan LEGO evrenini bir tehlike beklemekte ve bu görev yine Emmet rolünde bulunan kahramana düşmektedir. LEGO Movie fiyatları ile ilgili inceleme yaptıktan sonra ürünü mağazamızdan çok kolay ve hızlı bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.