FİLTRELE

Lego technic (Yardımcı Kitaplar)

LEGO Technic Bilimle Buluşturuyor

Bilime, teknolojiye ilgili olan çocukların ilgilerini yoğunlaşmaları için marka tarafından geliştirilmiş olan bu ürünlere ilgi bir hayli büyük. LEGO Technic ortalama olarak 2382 parçadan oluşmaktadır. Bu ürünle otomatik olarak açılan kapılardan tutun ki 4 tekerlekli sürüş deneyimlerine kadar macera dolu bir konsept sunulmaktadır.

LEGO Technic Uzaktan Kumandalı

Marka tarafından geliştirilmiş olan bu ürünle oldukça yeni kaçış kamyonetine binerek, polislerin takibi, güçlü uzaktan kumandalı kontrol özelliği ile rakiplerinizi geride bırakmanın tam zamanı. Kullanımı da oldukça eğlenceli olan bu ürünle gaza basarak oldukça hızlı olan polis aracınızla kötü adamlara yetişerek onları yakalayabilirsiniz. LEGO Technic uzaktan kumandalı bu ürünüyle kaçış kamyonetinin kaçmasını engelleyerek, kullandığınız aracın ultra gücünü ve hızını keşfedebilirsiniz. Ayrıca aracınızda yer alan çek-bırak işlevini kullanarak aracınızla hızlı aksiyonlara katılabilirsiniz. Ayrıca uzaktan kumandayla hızlı dönüşler yapabilir, spin atabilir, aracınızın ön tekerleklerini kaldırabilirsiniz.

LEGO Technic Bugatti Chiron

Dünyada en popüler, prestijli araba üreticilerinden olan markanın ürününü oldukça yeni ve başarılı tasarımı ile kutlamaya hazırlanın. LEGO Technic Bugatti pırıltılı yapıda bulunan aerodinamik kaportasıyla, logolu ve telli olan jantlarıyla, düşük profil özelliği bulunan jantlarıyla, detaylı bir şekilde yer alan fren diskleri ile ayrıca pistonları hareketli olan W16 adını taşıyan motoruyla efsanevi bir boyut kazanan bu ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca LEGO Technic Bugatti Chiron modeliyle de aktif arka kanat yol tutuşundan maksimum hızlara kadar hız anahtarınızı takarak, benzersiz olan seri numarası ve oldukça şık görünümde yer alan çantanın bulunduğu bölmeyi görmek için kaputu hemen açarak kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

LEGO Technic İndirim Fırsatını Kaçırmayın

Mağazamız üzerinden üyeliğinizi gerçekleştirip sık kullanılanlara sayfamızı ekleyerek belirli aralıklarla düzenlediğimiz kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca kampanya dönemlerimizde müşterilerimizi SMS aracılığı ile de bilgilendirmekteyiz. LEGO Technic indirim zamanlarını takip edip ürünü uygun rakamlara satın almak için hemen üyeliğinizi gerçekleştirin.

LEGO Technic Fiyatları

LEGO Technic fiyatları ile ilgili olarak hemen kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, kolay ve oldukça hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.