Lise Yardımcı Kitaplarıyla Öğrencilerimiz Uçuşa Geçiyor

Eğitim öğretim alanına yönelik yayım gerçekleştiren sektöre ayrı bir hava katan yayınevleri ile çalışmaktayız. Bunları belirtecek olursak Bilfen yayınları lise yardımcı kitaplar, Palme yayınları lise yardımcı kitaplar, Açı yayınları lise yardımcı kitaplar, Nitelik yayınları lise yardımcı kitaplar, Sınav yayınları lise yardımcı kitaplar, Sadık uygun yayınları lise yardımcı kitaplar ürünleri.Teas press yayınları lise yardımcı kitaplar ürünleri mağazamızdan öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz tarafından sıkça talep gören yayınevi ürün grupları arasındadır. Lise hazırlık kitapları sürecinde de yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi oldukça başarılı ürünler ortaya çıkarmaktadırlar. Lise kaynak kitapları olarak da oldukça geniş bir ürün ağı sunan firmamızda oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz yayınevi ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.
Yukarıda ismi geçen yayınevleri sınavlara hazırlık setlerinden de oldukça rağbet gören kuruluşlardır. Ayrıca her yaş grubu arasından akademisyenler, öğrenciler ve öğretmenler tarafından talep görmektedirler. Bu kuruluşlar baskı kalitesine de yoğun bir ilgi göstermektedirler. Ayrıca sayfaların kalitesi, kullanılan yazı fontları gibi birçok süreci titizlikle ürünlerine işlemektedirler. Anlaşılır bir mizahta hazırlandığı için öğrenme açısından da oldukça başarılı olduğu görülmektedir. Yayınevleri müfredata göre içeriklerini her yıl yeniden düzenlemektedir.
 

« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   .. >> 
SELECT urunler.url as urlana, urunler.id, urunler.IsDesigned, urunler.pageview, urunler.FabricIdentityKey, CASE WHEN stok_sanal>0 THEN 0 ELSE 1 END AS stokgosterim , urunler.aciklama_ozet, urunler.aciklama_on, urunler.ad, urunler.url, urunler.IsCalendar, urunler.StoreId, urunler.tarih, urunler.satis, urunler.etiketler, urunler.fiyat, urunler.fiyatindirimsiz, urunler.InStock, urunler.ArrivalInfo, stok_sanal as stok_sanal, urunler.[Status], urunler.[bidahagelmez], urunler.resID, urunler.res_uzanti, urunler.kisiyeozel, urunler.bestsell, urunler.cesit_sayisi, urunler.parabirimi , sira FROM urunler with (nolock) INNER JOIN hediyebulucu_map with(nolock) on urunler.id=hediyebulucu_map.prID WHERE not resID is null and hedID='3478' and Status=1 : 100
© Copyright 2019 Atlas Okul Gereçleri ve Kırtasiye Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.


E-ticaret Yazılımı