img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
15%
769,00 TL 653,65 TL
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
15%
769,00 TL 653,65 TL
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
15%
849,90 TL 722,42 TL
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
11%
389,90 TL 345,10 TL
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
11%
389,90 TL 345,10 TL
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
24%
549,90 TL 416,42 TL
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
15%
614,90 TL 522,67 TL
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
15%
849,90 TL 722,42 TL
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
15%
849,90 TL 722,42 TL

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


Paslanmaz Çelik Matara Suluk Modelleri

Paslanmaz çelik malzemelerden üretilen, oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapısı bulunan kırılmaz, cam ve plastik matara, suluk, termos modelleri su içerken, kahve yudumlarken, bunların dışında içki taşımak için de son derece kullanışlı ürünlerdir. Ürünler hem sıcağı hem de soğuğu muhafaza edebilme özelliği taşımasından dolayı oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Özellikle kış aylarında soğuk havalarda dışarıda olduğunuz zamanlarda içeceğiniz sıcak bir çay ya da kahve, yaz aylarında yine güneşin kavurucu sıcaklığında içeceğiniz buz gibi bir su bu ürünlerin ne kadar özel olduğunu gözler önüne getirmektedir

Cam, Çelik, Plastik Su Matarası Çeşitleri Mağazamızda

Cam, çelik, plastik gibi malzemelerden üretimleri gerçekleştirilen su matarası sıvı maddelerin ısılarını muhafaza ederek kolay bir şekilde taşınmasına olanak sağlamaktadır. İçmiş olduğumuz sudan tutun ki çay, kahve, meyve suyu gibi birçok içecek bu ürünler içerisinde kolaylıkla saklanabilmektedir. Özellikle okul çağında yer alan çocukların okula giderken, sporcuların koşu, antrenman yapmaya giderken, seyahati sevenlerin ise seyahat zamanlarında mutlaka ürünleri yanlarında bulundurması gerekmektedir.

Okul Suluğu İçin Ürünlerimizi İnceleyin

Okul suluğu satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylar arasında ürünün imal edildiği malzemelerin BPA adı verilen maddeleri içermemesidir. Eğer satın alacağınız ürünün plastik malzemelerden imal edildiği şüphesine düşerseniz o ürünü satın almak yerine farklı ürünlere yönelmeniz gerekmektedir. Alüminyum ürünlerde iç kısım plastikten yapıldığından dolayı BPA riskiyle karşılaşabilirsiniz. Bundan dolayı cam, çelik gibi ürünleri tercih etmeniz sağlık açısından fayda sağlayacaktır.

Matara, Suluk, Termos Çeşitleri

Mağazamızdan Maped, Laken, Contigo, Sigg markalarına ait ürünler yoğun olarak tercih edilmektedirler. Matara, termos ürünleri genellikle 350ml, 450ml, 500ml, 650ml ve 750ml kapasitelerde üretilmektedir. Daha küçük ve hafif olan tasarımlar genelde çocuklar için üretilmektedir. Suluk çeşitleri ile ilgili daha fazla bilgi için mağazamızda bulunan ürünlerimizi hemen inceleyebilirsiniz.

Matara Suluk Fiyatları

İçeceklerin en iyi şekilde saklanması ve taşınması için ideal olarak üretimleri gerçekleştirilen suluk, termos ürünleri çocuklar için desenli bir şekilde tasarlanmaktadır.  Ayrıca çocukların rahat bir şekilde kullanabilmeleri için de açılır kapanır özelliğe sahip pipet şeklinde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Matara fiyatları ile ilgili olarak kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.