Nerf Fortnite Smg-E E8977

Ürün Kodu :P-113871
Barkod : 5010993675425
%12
325,51 TL 369,90 TL

Nerf Fortnite Smg-E E8977

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Nerf Fortnite Smg-E E8977

Nerf Fortnite Smg-E E8977

Tam otomatik Nerf Fortnite SMG-E ile gerçek hayatta Fortnite deneyimini yaşayın!
Popüler Fortnite video oyununda kullanılan ekipmandan ilham alınarak tasarlanan Nerf Fortnite SMG-E; renginden ince detaylı tasarımına kadar oyundaki görünümünü yakalıyor.
Fırtınadan kaçmaya çalışırken otomatik şarjörü ile her seferinde bir dart atan dart tabancasıyla rakiplerinizi alt etmeye çalışın.
Kutuya, 6 dart alan şarjör ve 6 orijinal Nerf Elite dartı dahil.
Şarjörü doldurun, seri atış butonuyla motora güç verin ve atış yapmak için tetiğe basın. Pil gereklidir (kutuya dahil değildir).
İçindekiler: dart tabancası, 6 dart ve kullanma kılavuzu.
FORTNITE OYUNUNDAN İLHAM ALINARAK TASARLANAN DART TABANCASI: Nerf Fortnite SMG-E, popüler Fortnite video oyununda kullanılan ekipmandan ilham alınarak tasarlandı.
TAM OTOMATİK DART ATIŞI: Dartları tek tek atan otomatik dart tabancasıyla atış yapmak için seri atış butonu ile motora güç verin ve tetiğe basın (pil gereklidir, kutuya dahil değildir).
6 DART ALAN ŞARJÖR VE 6 NERF ELITE DART: Kutuya; 6 dart alan şarjör ve performans ve kalite yönünden test edilip onaylanan, süngerden üretilmiş 6 orijinal Nerf Elite dart dahil.
4 adet 1,5 V AA alkalin kalem pille çalışır (piller kutuya dahil değildir)
DİKKAT:Gözlere ya da yüze nişan almayın. YARALANMAYI ÖNLEMEK İÇİN: Sadece orijinal NERF dartlarıyla kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dart ya da dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.
UYARI:BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
Yaş:8+
Tek Paket Ölçüsü :7 x 41 x 23 cm