Öğreten Yayınları Sıfırdan Matematik Adım Adım Öğreten

Ürün Kodu :P-095570
Barkod : 9786050312027

Öğreten Yayınları Sıfırdan Matematik Adım Adım Öğreten

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZSıfırdan Matematik Adım Adım ÖğretenSevgili Arkadaşlar,

Bu kitabı elinize almadan önce matematiğe karşı önyargılı olabilir, matematiği birçok kez öğrenmeye çalışmış ama başarısız olmuş olabilir, hatta matematiği kesinlikle öğrenemeyeceğinize inanmış biri olabilirsiniz.

Şimdi bunları bir kenara bırakın..!

En uzun yolculuklar bile tek bir adımla başlar. Bir şeyleri başarmanın sırrı, harekete geçmektir.

Şimdi bu kitabı elinize aldığınıza göre matematiği öğrenme çabası içerisindesiniz ve harekete geçmişsiniz demektir.

Öncelikle şunu iyi bilin arkadaşlar, Yüce Yaratan yarattığı her insana ortalama bir akıl vermiştir. (akıl vermediğine zaten hiçbir şeyden sorumlu tutmamıştır.) Bazıları kendisine verilen bu aklı çalıştırır, çalışır ve başarılı olur. Bazıları ise aklını çalıştırmaz, çalışmaz ve başarısız olur. Öyle "benim kafam sayısal kafa değil, matematik zekâm yok, onun için matematikte başarılı olamıyorum.” gibi kendi kendinize yanlış teoremler kurmayın..!

Siz doktor da olabilirsiniz, hakim de savcı da veya ne istiyorsanız. Bunu başaranların beyinlerinden sizinkinin bir eksiği yok. Yüce Yaratan, o işleri başaranların beyinlerinin aynen bir benzerini size de vermiş. Yalnız şu var ki başarı çaba ister, emek ister…

Öncelikle bu işi (matematik öğrenme) başarabileceğinize inanmalısınız arkadaşlar. Er ya da geç istediklerine sahip olan bir kişi, bunu yapabileceğine inanan kişidir. Başarı istenmediği yere gelmez. Büyük başarılar ancak başarabileceklerine inanan insanlar tarafından elde edilmiştir.

Arkadaşlar matematikte de zekâdan önce sabır gelir, azim gelir, gayret gelir. Büyük başarılar elde eden hiçbir kimse bunu zahmetsiz, emeksiz, gayretsiz elde etmemiştir. Bir şeyi başarmanın tek yolu çalışma ve alın terinden geçer. Matematik öğrenmenin tek yolu da; az da olsa sürekli çalışmaya bağlıdır. "İnsana ancak çalıştığının karşılığı vardır.” (Necm Sûresi: 39. ayet)

Biz bu kitabımızda size matematiğin temelini öğretmek ve size matematiği sevdirmek için elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık. Bunun için matematiğin en temel konularını basit bir şekilde, formül ezberletmeden uzak, işin mantığını, sempatik ve samimi bir dille vermeye çalıştık. Konu sonlarında konuyu kavramanızı sağlayan (ÖSYM’nin yeni nesil sorularına benzer) mantık-muhakeme sorularına yer verdik.

Biz elimizden gelen gayreti gösterdik, şimdi sıra sizde arkadaşlar!

Siz de bu kitabımıza konu sırasına göre istikrarlı bir şekilde çalıştığınızda size daha önce zor gelen matematiğin ne kadar kolaylaştığını göreceksiniz..!

Siz çalışmanıza ve yolunuza bakın, bunun sonucu ulaştığınız hayallerinize erişince; mutluluğunuzu bizimle de paylaşmayı unutmayın.

Bu kitapla, matematiği sevmeniz ve hayatta başarılı olmanız temennisiyle…Adım Adım Öğreten

Yayın KuruluMatematiğin mantığını anlamak isteyenlerMatematik temelini geliştirmek isteyenlerMatematiğe en baştan başlamak isteyenler için


Popüler Ürünler