img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
42%
1.200,00 TL 699,00 TL
img
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
40%
1.100,00 TL 660,00 TL

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


Okul Öncesi Hikâye Setleri

Okul öncesi dönem, çocuklarımızın kendi çevrelerini keşfettiği, ilgilerinin ve öğrenme meraklarının farklı alanlara yönelik şekillenmeye başlamış olduğu bir dönemdir. Çocuklarımızın hayatı öğrenmeye başlamış oldukları bu dönem aralığı, yanında bir takım zorluklar da getirmektedir. Bu dönem içerisinde çocuklar, isteklerini, ihtiyacı olan şeyleri farklı iletişim yollarına başvurarak belirtmektedirler. Ayrıca bu dönemde çocukların konuşma gereksinimleri de en aktif sürecindedir. Çocukların dönem içerisinde kendilerini daha rahat ifade edebilmeleri adına dil gelişimi gereksiniminin oldukça büyük önemi bulunmaktadır. Bu dönem aralığında çocuklara düzenli olarak kitap okumak gerekmektedir. Okul öncesi hikâye setleri ile bu dönemde okuduğunuz kelimeleri telaffuz etmeniz, harflerin ağzınızdan çıkış biçimi, bir takım kelimelerinse taklit edilmesi çocuklar tarafından hemen fark edilmekte ve tertemiz zihinlerine kaydolmaktadır. Çocuklarınıza erken yaşlarda kitap okumanız, onların birçok yönden gelişimine katkı sağlayacaktır.

1.Sınıf Hikâye Setleriyle Gelişimi Destekleyin

Almış olduğunuz kitaplar, çocukların kelime dağarcıklarının gelişimi için, bunlara bağlı olarak duygularının ve düşüncelerinin ifadesi için son derece önem taşımaktadır. Kitaplar çocukların hafıza gelişimine katkı sağlamakla birlikte, her bir kitapla birlikte çocuklar olaylara farklı bakış açılarıyla bakmaktadırlar. Bundan dolayı da çocukların hayal güçleri oldukça gelişme göstermektedir. 1.Sınıf Hikâye setleri ile siz de çocuklarınızın gelişimini birçok anlamda destekleyebilirsiniz.

2.Sınıf Hikâye Setleriyle Gelişimi Destekleyin

Çocuklarınızla birlikte kitap okumak, aile bireyleri ile çocuklar arasında yer alan bağı güçlendirmektedir. Bu kitaplar aktivite, resim, sesli kitap olmakla birlikte, dokun hisset şeklinde ürünler de olabilmektedirler. Birçok çeşitte çocuklar için kitaplar hazırlanmaktadır. 2.Sınıf hikâye setleri ile siz de çocuklarınızın gelişimini birçok anlamda destekleyebilirsiniz.

3.Sınıf Hikâye Setleriyle Gelişimi Destekleyin

Çocuklar, öğrenmiş oldukları yeni kelimelerle nesnelerle gözlem yeteneğini geliştirmektedirler. Olaylar, nesneler arasında neden ve sonuç ilişkisi kurmaya çalışmaktadırlar. 3.Sınıf Hikâye setleri ile çocuklarınızın değerlerini, anlayış biçimlerini, bakış açılarını geliştirmeye büyük destek sağlayabilirsiniz.

4.Sınıf Hikâye Setleriyle Gelişimi Destekleyin

Çocuklarınızın ilgi alanında yer alan kitabı rahat kavrayabilmesi, sayfaları rahat çevirebilmesi için ürünün çocuğun yaş aralığına uygun formatta olması gerekmektedir. Ürünlerde, uzun ve devrik cümle yerine kısa kurallı cümleler bulunmalıdır. 4.Sınıf Hikâye setleri ile çocuğunuzun gelişimi desteklemek için hemen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.