img
İNDİRİM
10%
64,00 TL 57,60 TL

Okyanus yayınları

Okyanus Yayınlarıyla Gelecek Çok Yakın

Okyanus yayınları 1979 senesinden başlayarak eğitim alanına yönelik faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Eğitim alanında oldukça yüksek tecrübeye sahip olan yayınevi ilkokul öğrencileri, ortaokul ve lise öğrencileri için derslere ve sınavlara yardımcı ürünler geliştirmekte ve yayınlamaktadır. Marka, öğrencilerin derslerde yer alan konuları daha iyi kavramaları, daha kapsamlı ve detaylı öğrenebilmeleri adına yayınlar çıkarmayı kendisine görev edinmiştir. Markanın çıkarmış olduğu soru bankaları, deneme kitapları ve yaprak testlerin tamamı video anlatımlarla çözümlenmiş olup, web üzerinde yaklaşık olarak 200.000 üzeri video anlatım çözümleri yer almaktadır. Bu durumda yayıncılık sektöründe önder markalardan biri olduğunu göstermektedir. Marka, gençleri anlama, eğitimi kolaylaştırmaya yönelik hedefler belirleme, öğrenme zorluğunun aşılmasına yönelik olarak Ar-Ge çalışmaları yürütme gibi farklı birçok işlevsel süreçte etkin rol üstlenmektedir.

Okyanus Yayıncılıkla Sende Geleceğe Sağlam Adımlar At

Okyanus yayıncılık ülkemiz gençliğinin eğim süreçlerine katkılarda bulunarak, onların geleceğe en güzel şekilde hazırlanmalarına yönelik Misyon anlayışı ile kurulmuştur. Yayınevinin kurucuları da eğitimcidir. Eğitim yönelik yayıncılığın bir ticari faaliyet olmasından çok bir yaşam biçimi olarak benimsenmesini temel almışlardır. Marka ülkemizin Milli Eğitim sürecinin genel amaçlarından ve ilkelerinden taviz vermeyerek birlikte çalışma yürüttüğü kurumlarla iş birliğinden daha da ileri “kader birliği” bağlamında çalışmalar yaparak, yenilikçi yapıyı temel gereksinim olarak benimsemiştir. Yatırım yapmış olduğu her alanda en iyi olmak adına verdiği mücadele neticesinde de kurumsal yapılanma hedefine de doğru ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Okyanus Masterla Sende Başar!

Okyanus master öğrencilerin akıl yürütme, mantık-muhakeme sorularını etkin şekilde anlama kabiliyetlerinin gelişimi için soru bankası ve deneme serilerine verilen genel isimdir. Ürünlerin en temel özelliği ise öğrencileri düşünmeye teşvik etmesidir. Ürünler zorluk dereceleri bakımından kıyaslandığında ise aşırı zor olmamakla birlikte orta düzey sorular şeklinde görülmektedir. Markanın ürünleriyle ilgili olarak kategorimizde yer alan ürünler arasında inceleme yapabilir, dilediğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca aklınızda herhangi bir derse ait ürün varsa da kategorimizde filtreleme işlemi gerçekleştirerek ürünlere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca soru, görüş ve önerilerinizi de mağazamız üzerinden bize hemen bildirebilirsiniz.