Ozpack (Yardımcı Kitaplar)

Ozpack Çanta Nedir?

Ozpack denilince akla ilk olarak benzeri olmayan, bir eşi daha olmayan apayrı bir buluş gelmektedir. Elinizde taşıdığınız dağılabilen, saçılabilen kalemlerin, kimliğinizin, paranızın, ayrıca kolayca kaybolabilecek ne varsa tamamının kolay bir şekilde ulaşılır olmasını sağlamaktadır. Ayrıca oldukça hafiftir bu ürünler. Küçük hafif olduğundan dolayı yerde kaplamaz bu ürünler.

Ozpack Bilgisayar Çantası Alımını Ertelemeyin

Markanın kurulumu 2010 senesine dayanmaktadır. Hikâyesi ise Osman Can Özcanlı’nın Amerika Birleşik Devletleri’nde öğrencilik yaptığı yıllarda keşfetmiş olduğu ismi, Osman’ın lakabı olan OZ’a taşıması ile bugün ki OZPACK adını almıştır. Ozpack bilgisayar çantası öncelikli olarak Türkiye’de mezun olmuş olduğu İzmir Amerikan Koleji öğrencilerine satılmaya başlanmıştır. Markanın en temel hedefi ise müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretimdir.

Ozpack Büyük Orta Boy Laptop Tablet Çantası

Markanın özel olarak geliştirmiş olduğu ürünler, boyutları ile oldukça sevilmektedir. Ayrıca şık renk tonları ile sizlerin şıklığını da tamamlamaktadır. Ozpack büyük boy laptop çantası 15.6 inch büyüklükte bulunan ürünlerinize kadar saklama kapasitesi boyuna sahiptir. Bu kapalı modellerde laptop yanında 1-2 adet defterde taşıyabilirsiniz. Ozpack orta boy laptop çantası ise 13.3 inch boyda bulunan ürünlerinize kadar olanların tamamını taşıyabilme özelliği sunmaktadır. Ayrıca tablet çantası için de bir arayış içerisindeyseniz yine markanın ürünlerinden dilediğinizi mağazamız üzerinden hemen satın alabilirsiniz.