Play Doh Çılgın Tavuk Oyun Hamuru Seti 44623

Ürün Kodu :P-100948
Barkod : 5010993632947
%10
197,91 TL
219,90 TL
9 X 23,42 taksit seçenekleri ile

Play Doh Çılgın Tavuk Oyun Hamuru Seti 44623

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Play-Doh Çılgın Tavuk Oyun Hamuru Seti 44623

Play-Doh Çılgın Tavuk Oyun Hamuru Seti 44623

Gıdaklayan ve yumurtlayan Play Doh Çılgın Tavuk ile tanışın!

Çocuklar; uzayan Play Doh tüyler, Play Doh yumurtalar ve eğlenceli tavuk sesleri gibi çok sayıda eğlence dolu aktiviteye sahip, çiftlik temalı bu elektronik oyun setiyle çok eğlenecek.

Sette; tüy kalıbı, kesme aracı ve kümes temalı kutularda 4 renk Play-Doh oyun hamuru da bulunuyor. Play Doh Çılgın Tavuk, oyun hamuru gibi sanat ve el becerisi oyuncaklarından keyif alan 3 yaş ve üzeri çocuklar için son derece eğlenceli bir hediyedir. Gıt gıt gıdak!

Set içerisinde; çılgın tavuk oyun seti, yumurta kalıbı, tüy kalıbı, kesme aracı ve 4 kutu Play-Doh oyun hamuru (net ağırlık 227 g.) yer almaktadır.

• Eğlenceli Tüy Uzatma İşlevi: Tavuğun boynunu Play-Doh oyun hamuruyla doldurduktan sonra kafasına bastırın ve göz alıcı Play-Doh tüylerin uzamasını seyredin! Tüylerin kafasından da uzamasını sağlayabilirsiniz.

• Şekil Verin Ve Tıraşlayın: Tüy kalıbını kullanarak birbirinden renkli, daha çok Play-Doh tüy ekleyin ve ardından ürünle birlikte sunulan aracı kullanarak tüyleri kesin ve oyuna baştan başlayın!

• Eğlenceli Ses Efektleri: Hayvan sesi çıkaran tüm oyuncaklar arasında en komiği Çılgın Tavuk olabilir! Kafasına her bastırdığınızda komik gıdaklama sesleri çıkarır. 2 adet ince kalem pille çalışır.

• Play-Doh Yumurtaları "Yumurtlar": Yumurta kalıbının içinde şekillendirdiğiniz Play-Doh yumurtasını Çılgın Tavuk'un arkasındaki gizli bölmeye yerleştirin ve ardından kafasına bastırarak yumurtlamasını ve eğlenceli sesler çıkarmasını sağlayın.

2 x AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

Kutu Ölçüsü: 20 x 8 x 33 cm.

Popüler Ürünler