Polly Pocket Büyük Su Park Oyun Seti GHY65

Ürün Kodu :P-117464
Barkod : 887961806656

Polly Pocket Büyük Su Park Oyun Seti GHY65

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Polly Pocket Büyük Su Park Oyun Seti GHY65

Polly Pocket Büyük Su Parkı Oyun Seti ile içeride ya da dışarıda eğlence ve macera zamanı!

Polly bebek, köpeği Peaches ve arkadaşlarıyla keşfedilecek 2 kat var. Küçük Göl Evi'nde yatak odası, banyo, mutfak ve yemek alanlarının yanı sıra birçok eğlenceli aktivite var. Bir arkadaş davet edebilmek için yatak ranzaya dönüştürülebiliyor. Ayrıca, evin üst kısmında kamp ateşi yakılabilecek veya jakuziye girilebilecek bir de teras var.

Çatıda Polly bebeğin kayarak göle atlayabileceği bir direk var. Polly bebek ayrıca ikinci kattaki kaydıraktan kayarak göle atlayabiliyor.

Çok serinletici! Polly, Peaches ve arkadaşları yüzen lastik, havlu ve içecekleriyle gölde de takılabilir. Evin yanındaki salıncak ise dinlenmek için ideal.

Göl Evi'nde 7,5 cm boyunda Polly bebek, köpeği Peaches, yedek kıyafet, yaşam alanları için aksesuarlar ve gölde eğlence için aksesuarlar yer almaktadır.

7,5 cm boyundaki Polly bebek Küçük Göl Evi'nin çatı terasındaki direkten göle kayabilir ya da ikinci kattaki kaydıraktan kayarak göle atlayabilir. Ayrıca yüzen lastik simidiyle gölde yüzebilir, havlu ve içecekleriyle de göl kenarında dinlenebilir.

Kutu ölçüsü: 31,7 x 16,5 x 36,8 cm.

Popüler Ürünler