Polly Pocket Sahil Eğlencesi Oyun Setleri GFT95 - GFR01

Ürün Kodu :P-117363
Barkod : 887961767995

Polly Pocket Sahil Eğlencesi Oyun Setleri GFT95 - GFR01

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Polly Pocket Sahil Eğlencesi Oyun Setleri GFT95 - GFR01

Polly™ bebek ve arkadaşlarıyla klasik bir yaz günü eğlencesine hazır ol!
Bu eğlenceli seride Sahilde Barbekü™ Oyun Paketi ve Denizde Sörf Oyun Paketi bulunur. Jet ski, deniz simidi ve can yeleği ile 7,5 cm'lik Lila™ bebeği içeren Sahilde Barbekü™ Oyun Paketiyle denizde serinle ve leziz bir barbekünün tadını çıkar. Lila™ bebek kum kovası, plaj topu ve frizbisiyle kıyıda da oynayabilir ve şemsiyeli şezlongunda dinlenebilir. Çok eğlenceli bir gündü. Şimdi sırada barbekü var! Lila™ bebek, şirin pareosu, mayosu, güneş gözlükleri, şapkası ve aksesuarlarıyla tüm gün boyunca harika görünür.
Bu pakette hem denizde hem de kıyıda mükemmel bir gün geçirmek için gereken her şey var! 7,5 cm'lik Lila™ bebeğe ek olarak deniz, oyun ve moda aksesuarları içerir. Denizde Sörf Oyun Paketinde can yeleği ve rüzgar sörfü ile Polly™ bebek bulunur (Polly™ bebeğin ayakları sörf tahtasındaki boşluklara oturur). Şnorkelli maskesi, oksijen tüpü ve paletleriyle batık hazineyi bulmak için derinliklere dalabilir veya şirin mi şirin yunus arkadaşıyla oynayabilir! Polly™ bebek, kıyıdayken şemsiyeli şezlongunda dinlenebilir ve portatif soğutucudan bir içecek veya soğuk bir atıştırmalık kapabilir. Elbette Polly™ bebek şirin elbisesi, mayosu, şapkası ve aksesuarlarıyla her an şık görünmeyi de ihmal etmez!
7,5 cm'lik Polly™ bebek, deniz ve plaj aksesuarları, kıyafetler ve deniz temalı aksesuarlar içerir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Yaş Grubu: 4 Yaş ve Üzeri

Popüler Ürünler