%25
5,0 (0)

Rich Master Acrylic Bordo 120 cc Akrilik Boya 154


Ürün Kodu : P-132084
Barkod : 8682374019189
Rich Master Acrylic Bordo 120 cc Akrilik Boya 154

  Tükendi!  
300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Rich Master Acrylic Bordo 120 cc Akrilik Boya 154


sanatsal,hobi ve dekorasyon çalışmalarında kullanılan ,sağlığa hiçbir zararı olmayan,toksik madde içermeyen,yüksek kalitesiyle darbelere,sürtünmelere,silinmelere karşı oldukça dayanıklı su bazlı,kokusuz ve örtücü ürünlerdir.Su bazlı ve çabuk kuruyan boyalar olduğu için,kat aralarını hızlıca atmanıza izin verir.Ahşap,cam,polyester,seramik,mdf,tuval,kağıt,karton,strafor gibi pekçok farklı yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir.
Rich akrilik boyalar ,su ile inceltilebilir,kendi içlerinde renkler birbirleriyle karıştırılarak farklı renkler elde edilebilir.Fırçanızın ya da boyama rulonuzun boyanacak yüzeyde kolay hareket etmesini sağlamak amacıyla boyanızı su ile inceltebilirsiniz.
Rich akrilik boyalar yarımat görünüme sahiptir.Özel yapısı sayesinde her türlü su bazlı ve solvent bazlı verniklerle çalışmaya uygundur.
Rich akrilik boyalar yoğun pigmentli ve yüksek kapatıcılığa sahiptir.Kullanmadan önce mutlaka çalkalama işlemini yapın.
Rich akrilik boyalar uzun raf ömrüne sahiptir.Satın aldığınız boyanızı oda sıcaklığında saklamanız gerekmektedir.Aşırı sıcak ve soğuk boyanızın kıvamını ve kimyasını bozacaktır.Boyanızı kullanırken,kullanacağınız kadarını başka bir kaba döküp bu kapta inceltme yapın ve boyanızın kapağını her zaman sıkıca kapatın.

Popüler Ürünler