Sanatsal

Sanatsal resim malzemeleriyle kendi sanatını ortaya çıkarmanın tam zamanı. Sanatsal malzemeleri satan yerler arasında en uygun sanatsal resim malzemeleri fiyatları online mağazamızda. Hemen ürünleri incele, ihtiyacın olan ürünü sepetine ekle.

FİLTRELE
İNDİRİM
15,00 TL 12,75 TL
15%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
249,00 TL 209,97 TL
16%
İNDİRİM
84,90 TL 72,16 TL
15%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
İNDİRİM
İNDİRİM
45,00 TL 41,36 TL
8%
İNDİRİM
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
240,37 TL 192,30 TL
20%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
324,87 TL 259,90 TL
20%
İNDİRİM
90,87 TL 72,70 TL
20%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
298,87 TL 239,10 TL
20%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
383,37 TL 306,70 TL
20%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
467,87 TL 374,30 TL
20%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
246,87 TL 197,50 TL
20%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
207,87 TL 166,30 TL
20%
İNDİRİM
Ücretsiz Kargo
370,37 TL 296,30 TL
20%
İNDİRİM
12,00 TL 10,80 TL
10%
İNDİRİM
10,00 TL 9,00 TL
10%
İNDİRİM
İNDİRİM
29,90 TL 26,91 TL
10%
İNDİRİM
29,90 TL 26,91 TL
10%
İNDİRİM
29,90 TL 26,91 TL
10%
İNDİRİM

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


Resim Malzemeleri Nelerdir?

Eğer siz de resimle ilgili çalışmalar yapmaya heveslenip, bu sanata ilgi duyan bireylerdenseniz aradığınız yüzlerce çeşit ürün bir arada. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan ürünleri belirleyip sepetinize eklemek. Ayrıca nelere ihtiyaç duyacağınızı bilmiyorsanız da hiç merak etmeyin, ihtiyacınız olan tüm malzemelerin bilgilerini içeriğimizde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Resim malzemeleri olarak resim kâğıdı, resim defteri, kurşun kalem, silgi, resim altlığı, mürekkep çeşitleri, airbrush, pistole, boyama bıçağı gibi malzemeler sizler için başlangıçta yeterli olacaktır. Ayrıca kategorimiz içerisinde de bu ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Mağazamızda yer alan ürünlerimizle resim yapma sanatına olana ilginiz daha da artacaktır. Ayrıca resim malzemeleri ile ilgili kategorimizi incelediğinizde fiyatlarımızın da oldukça uygun olduğunu göreceksiniz.

Sanat Malzemelerini Mağazanızdan Tedarik Edebilir miyim?

Sanat ve resim kelimesi ilk duyulduğu anda akla sanat malzemeleri ile ilgili ilk olarak boya çeşitleri, resim tuvali, resim paleti gibi malzemeler gelmektedir. Siz de resim yapmaya ilgili ve yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız ihtiyacınız olan yüzlerce seçenek ürün en uygun fiyatlarla mağazamızda.

Ayrıca ürünlerimiz arasında her yaş grubuna uygun çeşitleri bulabilirsiniz. Boya çeşitleri arasından hem yetişkinler hem de çocuklara uygun ürünlerden dilediğinizi kolaylıkla seçebilirsiniz. Ayrıca resimlerinizi yağlı boyalarla yapmak isterseniz kategorimizde yağlı boya çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Genellikle evde kullanılan, sergiye açılan görsellerin büyük oranı yağlı boyalarla yapılmış olan çalışmalardır.

Sanat malzemeleri arasında en yaygın kullanılan ürünler arasında yine ev dekorasyonuna ilgi gösteren bireylerin sıkça tercih ettiği cam ve ahşap boyama ürünleri yer almaktadır. Sizin de bu yönde ilginiz varsa mutlaka kategorimizde yer alan ürünlere göz atmanızı öneririz.

Bildiğiniz üzere sanat, hayatımızı anlamlı kılan en önemli etkenlerden birisidir. Birçok kişi sanata hobi olarak başlayıp sonrasında ise sanat üzerine işlerini yürütmeye, bu alanda gelir elde etmeye başlamaktadırlar. Sanat malzemesi seçiminde de kaliteden ödün vermeyip, kullandıkça bizi mutlu edecek kaliteli ürünler seçmeliyiz. Bundan dolayı mağazamızda siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli sanatsal ürünleri bir araya getirdik. İhtiyacınız olan ürünleri tespit ettiyseniz geriye ürünleri en uygun fiyatlara mağazamızdan hemen satın almak kalıyor.

Sanatsal malzemeleri Her Yaş Aralığına Uygun Seçenekte Bulabilir miyim?

Sanatın her dalında her yaş aralığına uygun ürünleri bulabilirsiniz. Resim ve çizimle ilgilenenler içinse ürünleri dipsiz bir kuyuya benzetmek doğru olacaktır. Sanatsal malzemeler arasında yaygın bir biçimde kullanılan boya çeşitleri, fırça çeşitleri, tuval çeşitleri, proje ve çizim çantaları, palet çeşitleri, şövale çeşitleri gibi birçok üründen dilediğinizi seçip hemen siz de kendi sanat eserlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Resim Malzemeleri Arasında Neler Bulunur?

Resim malzemeleri arasında öncelikli olarak resmin temelinde yer alan boyalar bulunmaktadır. Bu ürünler sanatla ilgilenen bireyleri renkli dünyalara götürmektedir. Günümüzde ise en yaygın kullanım ağına sahip sanatsal boya çeşidi akrilik boyalardır. Bu ürünler hem renksiz hem de kokusuzdur. Ayrıca farklı birçok yüzeye de uygulanabilmektedir. Ayrıca yüzeyde tabaka oluşumunu sağlayan diğer boya çeşitleri de yağlı boyalar ve guaj boyalardır. Tabaka oluşturmayan bir ürün tercih etmek isterseniz de sizlere sulu boya modellerini önermekteyiz.

Sanat malzemeleri satan yerler arasında web de oldukça popüler olan firmamız, satış hacmini Türkiye geneline yaymış durumdadır. Her bölgeye kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca firmamızdan sanatsal ürünlerle ilgili olarak fırça çeşitlerine de oldukça yoğun talep gelmektedir. Boya çeşitlerini karıştırdığınızda, kullanmak istediğinizde fırçalarla bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Fırçaların uzunlukları ise sapların değişimine, kılların yer aldığı demir başlıklara göre değişkenlik göstermektedir. Fırçalarsa kendi içerisinde sentetik ve doğal olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar. Yağlı boya ve sulu boya için seçim yapmanız gerektiği durumlarda doğal kıllı boyalar seçmeniz çalışmalarınızda daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel resim malzemeleri arasında yaygın kullanım özelliği bulunan bir diğer malzemeyse tuvallerdir. Tuval nedir? Diye soracak olursanız da, kumaşla kaplanıp zımbayla gerginleştirilmiş olan resim çizim gerecidir. Özellikle çalışmalarınızda yağlı boya ile ilgili işler yapmak istiyorsanız bu ürünü bulundurmanız gerekmektedir.

Resim malzemeleri nereden alınır? Sorusu sıkça gündeme gelen sorular arasında bulunmaktadır. Bu ürünlerin tamamını çevrimiçi mağazamızda sanatsal ürünler kategorimizde bulabilirsiniz. Çizimle uğraşıyorsanız bunlar arasında en yaygın ürünler arasında proje çizim çantaları yer almaktadır. Bu çantalar çizime ilgisi olan öğrencilerimizin, sanatsal meslek alanında yer alan bireylerin, çizime hobisi olan bireylerin mutlaka bulundurması gereken ürünler arasında yer almaktadır.

Resim malzemeleri fiyatları ise sıkça sorulan sorulardan birisidir. Bu sorunun cevabı oldukça kapsamlıdır. Eğer kaliteli ürünler arayışı içerisindeyseniz fiyatlar karşınıza biraz daha yüksek çıkabilmektedir. Bir de kullanacağınız ürünün çeşidine göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Mağazamız üzerinden fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca e-bülten üyeliği gerçekleştirerek indirimlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.