MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ
SATICI'YA İLİŞKİN BİLGİLER Ünvanı: BİLSAN ELEKTRONİK DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. (Bundan sonra SATICI olarak anılacaktır)

Adresi: Akçaburgaz Mahallesi Hadımköy Yolu Caddesi No:180/A Esenyurt/İSTANBUL

Tel. : 0552 505 48 44

Email : [email protected]

Tüketicimiz tüm talep ve şikâyetlerini yukarıda bilgileri açıklanan kuruma iletecektir.

 

ÜRÜN BİLGİLERİ

Mal/Ürün veya Hizmetin Türü: [Ürün Adı]

Miktarı, Marka/Modeli,

Rengi, Adedi: [Ürün Detayları]

Satış Bedeli ve Ödeme Şekli: [Products]

Satış Fiyatı (KDV dahil): [TotalPrice]

Kargo Ücreti: [ShippingCost]

Ödeme Şekli ve Planı: [PaymentTypeDesc]

Teslimat Adresi: [ShippingAddress]

Teslim Edilecek Kişi: [ShippingFullName]

Fatura Adresi: [BillAddress]

 

ÜRÜN TESLİMİ

Sözleşme konusu ürün, genellikle 30 gün içerisinde yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ALICI'ya veya gösterdiği adresteki 3. kişiye teslim edilir. Ürünün teslimi hususunda kargo ücreti ALICI tarafından ödenir. Eğer ürün, ALICI'dan başka bir kişiye teslim edilecekse, ALICI, ürünün teslim edileceği kişinin bilgilerini SATICI'ya eksiksiz ve yazılı olarak bildirmek zorundadır.

 

CAYMA HAKKI

TÜKETİCİ, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve herhangi bir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI'ya faks, elektronik posta veya taahhütlü mektup ile bildirimde bulunulması gerekmektedir. Ürünün kullanılmamış, ambalajının zarar görmemiş ve ürüne ait etiket ve koruma bantlarının çıkarılmamış olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde, ürünün SATICI'ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı örneği ile satış faturası aslının iadesi gerekmektedir. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'nın banka hesabına veya kredi kartı hesabına iade edilir.

 

HÜKÜM

Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik uyarınca, tüketici belgeyi imzalamadıkça mesafeli satış sözleşmesi akdedilemez. İşbu belge [SalesDate] tarihinde SATICI tarafından düzenlenmiştir. Ben Tüketici/Alıcı olarak, işbu Ön Bilgilendirme Belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim. Adı- Soyadı: [FullName] E-mail: [Email] Tarih: [SalesDate] İmza:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR