Smart Games Iq Puzzler Pro

Ürün Kodu :P-112017
Barkod : 5414301521600

Smart Games Iq Puzzler Pro

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Smart Games Iq Puzzler Pro

Smart Games Iq Puzzler Pro


Smart Games Iq Puzzler Pro

Çocukların zihinsel yeteneklerini geliştirecek şekilde hazırlanan Smart Games IQ Puzzler Pro, çanta ya da cepte rahatlıkla taşıyabilmeniz için özel kutusuyla geliyor. Eğlenceli olduğu kadar eğitici olan ürün, çocuklarının boş vakitlerini daha verimli geçirmesine yardım ediyor.

Yetenekleri Geliştirmenin Eğlenceli Yolu

Yapboz ve bulmaca türü oyunlar içerisinde yer alan ürün, çocukların üretkenliğini arttırıyor, görsel algılarının yanı sıra konsantrasyonlarını, problem çözme ve planlama yeteneklerini, mantıklarını ve düşünme becerilerini geliştirmeye yardım ediyor.
Renkli puzzle parçaları sayesinde çocukların ilgisini çeken oyun, gittikçe zorlaşan 120 farklı bulmacayı barındırıyor.
Ürün, farklı zorluklarda iki boyutlu ve üç boyutlu bulmacaların bileşimi olarak öne çıkıyor.
6 yaşın üstündeki çocukların kolay anlayabileceği şekilde hazırlanan bulmaca kitapçığı, çocukların kolaylıkla bulmacayı hazırlamasına imkan veriyor.
Bir meydan okuma formatında hazırlanan bulmacalar, çocukların doğru çözüme ulaşabilmek için heveslenmelerine yardım ediyor.
Eğlence ve Gelişimi Bir Arada Sunan Özellikler

Tür: Akıl Oyunları

Yaş Grubu: 6+

Cinsiyet: Unisex

Oyuncu Sayısı: 1

Ürün Boyutları: 8 x 17 x 2,7 cm

İlham Veren ve Geliştiren Oyun Markası

25 yılı aşkın tecrübeye sahip Smart Games, 80'den fazla ülkede çok satanlar arasına giren oyunlarıyla tanınıyor. Kurulduğu ilk günden beri akıl ve beceri oyunları tasarlayan, üreten ve pazarlayan marka, sadece çocukları değil her yaş grubunu düşünüyor. 2 yaşındaki çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir kitleye hitap ediyor, eğlenceli ve gelişimi bir araya getiren oyunlara imza atıyor.

120 Bulmaca Barındıran Oyun

Ürünün yanında gelen bulmaca kitapçığı, çocukların kendilerini geliştirebilmeleri için 120 meydan okuma barındırıyor. Kitapçıktan seçilen meydan okumaya başlamadan evvel yapboz parçalarını ilgili görselde belirtildiği şekilde konumlandırmak gerekiyor. Yapboz parçaları ilgili görseldeki şekilde konumlandırıldıktan sonra kesinlikle pozisyonları değiştirilemiyor. Kalan yapboz parçalarını kullanarak çocukların boşlukları doldurması gerekiyor. Her meydan okumanın tek bir çözümü bulunuyor ve çocukların çözümü bulabilmeleri için başlangıçtaki yapbozlara dokunmadan tekrar tekrar denemesi gerekiyor. Kitapçının arka kısmında 120 bulmacanın çözümleri bulunuyor. Ürün küçük parçalar barındırdığı için 6 yaşın altındaki çocuklar için tehlikeli olabiliyor.


Yaş : 6+
Oyuncu Sayısı : 1

Popüler Ürünler