Siparişinizin Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz yardimcikitaplar.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Web sitemizde bulunan “Saat 15:00’e kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilecektir.” taahhüdümüz hafta sonu ve mücbir sebepler durumunda geçerli değildir. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.


Siparişinizin Takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta ve sms gönderilir. Gönderilen bu e-posta ve sms ile kargonuzun durumu ve nerde olduğu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Veya mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Sipariş Takibi" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı

Siparişlerinizin kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren;

İstanbul içi teslimatlar için en geç 2 iş gününde,

İstanbul dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 5 iş gününde,

Anadolu'daki illerin bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.

yardimcikitaplar.com deposundan kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.


Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler yardimcikitaplar.com deposuna geri getirilecektir. Bu durumda Yardımcı Kitaplar Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverişlerde sepet tuturanıza ek olarak 5,90 TL kapıda ödeme komisyonu eklenecektir.
Kapıda ödeme seçeneği 30 TL ve üzeri siparişlerde aktif olmaktadır.
Kapıda Ödeme siparişlerinizde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak sipariş onayı isteyeceklerdir.
Onay vermeniz durumunda siparişiniz mesai saatleri içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.
Onay vermemeniz durumunda veya tarafınıza ulaşılamaması durumunda ise siparişiniz 3 arama sonrasında iptal edilecektir.Kargo Ücretleri

yardimcikitaplar.com internet sitemizden yapacağınız 50TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Tutarı 50TL altında olan alışverişlerinizde ise kargo ücreti 6,90 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.
Kapıda ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverişlerde sepet tutarına ek olarak 5,90 TL kapıda ödeme komisyonu eklenecektir.

 

 

 

SELECT urunler.url as urlana, urunler.id, urunler.IsDesigned, urunler.pageview, urunler.FabricIdentityKey, CASE WHEN stok_sanal>0 THEN 0 ELSE 1 END AS stokgosterim , urunler.aciklama_ozet, urunler.aciklama_on, urunler.ad, urunler.url, urunler.IsCalendar, urunler.StoreId, urunler.tarih, urunler.satis, urunler.etiketler, urunler.fiyat, urunler.fiyatindirimsiz, urunler.InStock, urunler.ArrivalInfo, stok_sanal as stok_sanal, urunler.[Status], urunler.[bidahagelmez], urunler.resID, urunler.res_uzanti, urunler.kisiyeozel, urunler.bestsell, urunler.cesit_sayisi, urunler.parabirimi , sira FROM urunler with (nolock) INNER JOIN hediyebulucu_map with(nolock) on urunler.id=hediyebulucu_map.prID WHERE not resID is null and hedID='3359' and Status=1 : 0
© Copyright 2019 Atlas Okul Gereçleri ve Kırtasiye Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.


E-ticaret Yazılımı