Thomas Friends Percy Görev Başında Oyun Seti FXX64

Ürün Kodu :P-093008
Barkod : 887961702958

Thomas Friends Percy Görev Başında Oyun Seti FXX64

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Thomas Friends Percy Görev Başında Oyun Seti FXX64

Thomas Friends Percy Görev Başında Oyun Seti FXX64

Paletli motorlu oyuncak tren setleri, çocukların en sevdikleri Thomas Friends karakterleri ve destinasyonlarıyla eğlence dolu bir oyun dünyası yaşamalarını sağlar.
Bu sette su kulesine dolum yapmak üzere giden Percy var. Çocuklar motorlu Percy'yi su kulesinin altında durdurabilir, musluğu kaldırabilir ve alçaltabilir ve Percy'nin kazanını gerçekten dolduruyormuş gibi yapabilir.
Ayrıca, Percy özel su temalı tasarımlara sahiptir, bu nedenle herhangi bir Thomas Friends oyuncak tren koleksiyonuna eşsiz bir katkı sağlar.
Oynamanın daha da fazla yolu için, metal ana motorlar boyunca ana metal itme yolu ana metal rayda çalışır. (Ayrı satılan ve mevcudiyet durumuna bağlı olarak metal motorlar boyunca itin.)
Özellikler: pist ana tren seti motorlu Percy, pist düzeni, fren pisti ve su kulesi içerir. Su kulesinin altındaki Percy'yi durdurmak için fren rayını kullanın.
Percy dolduruyormuş gibi yapmak için su kulesi musluğunu kaldırın ve indirin. Percy, benzersiz su temalı tasarımlara sahiptir. Diğer parça ana oyuncak trenlerini toplayın ve daha büyük bir motorlu demiryolu inşa etmek için ayarlar (ayrıca satılır ve bulunabilirliğe tabidir).
Ürün Paket Boyutu: 54 x 78 x 12.5 cm
Yaş aralığı: 3 Yaş ve Üzeri