Tonguç Akademi Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler Zoru Bankası Seti 2020-2021

Yazar: Kollektif
Ürün Kodu :P-053197
Barkod : 9786257208444

Tonguç Akademi Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler Zoru Bankası Seti 2020-2021

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Tonguç Akademi Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler Zoru Bankası Seti

Tonguç Akademi Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler Zoru Bankası Seti

Elindeki bu kitaplar sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen2019 - 2020 müfredatına %100uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesilMEBtarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var.
Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.
Kitaplarında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın sorularınTATSuygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.
Ayrıca kitablarınTEPS(Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.
Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.
Set içindeki kitaplar;
8.Sınıf Türkçe Zoru Bankası
Sayfa Sayısı: 208
8.Sınıf Matematik Zoru Bankası
Sayfa Sayısı: 224
8.Sınıf Fen Zoru Bankası
Sayfa Sayısı: 200
8.Sınıf 10’da 10 Zoru Bankası
Sayfa Sayısı: 208
Türü:Soru Bankası
SayfaSayısı:840

Popüler Ürünler