img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
30%
149,00 TL 104,30 TL
img
İNDİRİM
30%
229,00 TL 160,30 TL
img
İNDİRİM
30%
79,00 TL 55,30 TL
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
30%
89,00 TL 62,30 TL
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
img
İNDİRİM
30%
129,00 TL 90,30 TL
img
İNDİRİM

Tudem yayınları

Tudem Yayınları Yardımcı Kitaplarıyla Geleceğinize Yön Verin

Tudem yayınları yedi ayrı markası ile yaklaşık 35 yıldır eğitim alanında ve kültür yayıncılığı alanında faaliyetlerini etkin bir şekilde sürdürmektedir. Yaptıkları işi aşk ile gerçekleştiren, oldukça popüler bir yayınevidir. Marka yayıncılık sektörünün vermiş olduğu sorumlulukla eğitim ve kültür kitaplarında estetik bir tasarım sunmaktadır. Ayrıca marka eğitim kitaplarının yanında özgün yapıda bulunan nitelikli eserleri de üretim sürecinde bulundurmaktadır. Yoğun olarak üretim süreçleriyse ilkokul ve ortaokul öğrencilerine çözüm sağlamak maksadıyla kaliteli içeriklerde ürünler ortaya çıkarmasıdır. Ayrıca oldukça popüler bir yapıda geliştirmiş olduğu “Uçanbalık Eğitim” ile 2 yaş ve 7 yaş arası çocukların okula hazır bir şekilde başlayabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Tudem Yayıncılık Ürünleri Çocuklarımızı Zafere Götürüyor

Tudem yayıncılık adı altında 4 ayrı marka daha bulunmaktadır. 7 yaş ve altı çocuklar için Uçan balık, 7 yaş ve 15 yaş aralığı için Edebiyat, hikâye gibi özgün eserleri toplumla buluşturmaktadır. Marka yayıncılık faaliyetleriyle birlikte hem etkinlikler hem de sosyal sorumluluk projelerine olan katkılarıyla edebiyatın gelişmesine büyük oranlarda katkı sağlamaktadır. 2003 yılından günümüze kadar düzenlemiş oldukları edebiyat ödülleriyle çocuk edebiyatı ve yetişkin edebiyatına yönelik yeni eserlerin yaygınca ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır. Marka yaklaşık olarak 9 yıldır da ücretsiz olarak çocuklara ve gençlere “iyi kitap dergisi” dağıtarak gençlerimizin iyi kitapları seçerek okumalarına ve kendilerini geliştirmelerine de büyük katkı sağlamaktadır.

Tudem Yayınları Akıllı Tahta Uygulamasıyla Büyük Destek Sağlıyor

Tudem yayınları akıllı tahta uygulamasıyla öğretmenlerimize ders anlatımlarında büyük kolaylıklar sunacak çözümleriyle de gönüllerde taht kurmuş durumdadır. Öğretmenlerimizin ders anlatım süreçlerini kolaylaştıran, öğretim programlarına uygun içeriklerde eğitimler hazırlayan yayınevi öğretmenlerin özel olarak kullanabilecekleri teknolojik destek ürünleriyle yeni nesil çözümlerle de gündem de sıkça adından söz ettirmektedir.