Yds Publishing Yayınları Fictional Marathon Grade 6

Ürün Kodu :P-095612
Barkod : 9786052220900

Yds Publishing Yayınları Fictional Marathon Grade 6

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
100 TL VE ÜZERİ
KARGO ÜCRETSİZ


Yds Publishing Yayınları Fictional Marathon Grade 6

Yds Publishing Yayınları Fictional Marathon Grade 6

İngilizce ders kitabı niteliği taşıyan interaktif bir romandır. Roman ve ders kitabı türlerini birleştiren kendine özgü bu yapısı sayesinde, ders işlerken harika zaman geçirme imkânı sunar.
Kitap, toplam 12 bölümden oluşmaktadır. Giriş bölümü, hikâye hakkında gerekli başlangıç bilgilerini verir. Sonraki 10 bölüm MEB 6. sınıf İngilizce müfredat kazanımlarını takip ederek ilerler. 12. bölüm ise tüm ünitelerin genel tekrarı niteliğindedir. İçerikteki özgün çizimler ve kelime kutuları, öğrencinin romandaki kurguyu takip edebilmesine yardımcı olur. Bu sayede bu kitabı işleyen öğrenciler, yıl boyunca derste işlenen konularla uyumlu bir İngilizce romanı zorlanmadan bitirmiş olurlar. Bunun yanı sıra öğrenciler, kitap boyunca romandaki karakterlere, atıldıkları fantastik su altı macerasında destek olmak için çeşitli görevleri yerine getirirler. Bu görevler aslında ders kazanımlarını pekiştiren İngilizce alıştırmalardır. Ama hepsi kitabın hikâyesi içinde, akışı sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Öğrenciler bu görevleri yerine getirdikçe hem hikâyenin devam etmesini sağlar hem de koleksiyon sayfalarına yapıştırabilecekleri hazinelerle ödüllendirilirler.
Kitabın macera dolu, interaktif ve eğitici içeriği, öğrencilerin İngilizceyi eğlenerek ve farkında olmadan öğrenmesini sağlar. Öğrencilerin derse olan ilgisini artırmak, konuları işlerken yaratıcı ve eğlenceli bir yol izlemek isteyen öğretmenler için yenilikçi eğitim sistemlerine uygun bir kaynaktır.

Popüler Ürünler