YKS Hazırlık Kitapları ve YKS Testleri

 YKS hazırlık kitapları ile ilgili mağazamızda yüzlerce ürün arasından dilediğiniz ürünleri, aradığınız uygun fiyatlı ürünleri rahatlıkla temin edebilirsiniz. YKS yükseköğretim kurumları sınavı manasına gelmektedir. Bu sınav sistemi YGS ve LYS yerine gelen yeni sistemin ismidir. Bu sınav ülkemizde 3 ayrı oturumda gerçekleştirilmektedir.
1.oturum TYT yani Temel Yeterlilik Sınavı, 2.oturum AYT yani Alan Yeterlilik Testi, 3.oturum ise YDT yani Yabancı Dil Testi olarak ayrılmıştır. Mağazamızda yer alan sıkça talep gören ürünler ise Paraf yayınları YKS adım adım matematik, kimya, fizik, kimya çözümlü soru kütüphanesi hazırlık kitapları ve testleri ürünleri. Sınav yayınları YKS kimya, felsefe çek kopart yaprak testleri. Ata yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri, Arı yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri, Bilfen yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri, Palme yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri ürünleri. Açı yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri, Evrensel iletişim yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri, Nitelik yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri ürünleri. Sadık uygun yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri, Teas press yayınları YKS hazırlık kitapları ve YKS testleri ürünlerine de mağazamızdan hemen ulaşabilirsiniz.

« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   .. >> 
SELECT urunler.url as urlana, urunler.id, urunler.IsDesigned, urunler.pageview, urunler.FabricIdentityKey, CASE WHEN stok_sanal>0 THEN 0 ELSE 1 END AS stokgosterim , urunler.aciklama_ozet, urunler.aciklama_on, urunler.ad, urunler.url, urunler.IsCalendar, urunler.StoreId, urunler.tarih, urunler.satis, urunler.etiketler, urunler.fiyat, urunler.fiyatindirimsiz, urunler.InStock, urunler.ArrivalInfo, stok_sanal as stok_sanal, urunler.[Status], urunler.[bidahagelmez], urunler.resID, urunler.res_uzanti, urunler.kisiyeozel, urunler.bestsell, urunler.cesit_sayisi, urunler.parabirimi , sira FROM urunler with (nolock) INNER JOIN hediyebulucu_map with(nolock) on urunler.id=hediyebulucu_map.prID WHERE not resID is null and hedID='5871' and Status=1 : 100
© Copyright 2019 Atlas Okul Gereçleri ve Kırtasiye Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.


E-ticaret Yazılımı