KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


Okuma Yazma Setiyle Çocuklara Katkı Sağlayın

Bu ürünler okul öncesi dönemlerde, çocuklarda beyin gelişiminin, ayrıca sinaptik adı verilen bağlantıların çocuklar üzerinde kurulma miktarını yoğun ve hızlı bir şekilde yaşamış olduğu dönemlerdir. Bu nedenle, çocuklarımızın öncelikli olarak okul öncesi dönemlerinde ilk 6 sene içerisinde hızla büyüdükleri uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Bu dönem içerisinde çocuklarınıza mutlaka okuma yazma setleri alarak gelişimlerini desteklemeniz gerekmektedir.

1.Sınıf Okuma Yazma Setleri Gelişim Oranını Arttırıyor

Çocuklarımızın beyin gelişimleri okul öncesi dönemde çevresel tepkimelere açık olmasından dolayı, bu dönem beyinlerinin en açık olduğu dönem olarak nitelendirilmektedir. 1.Sınıf okuma yazma seti çocuklarımızın ilköğretim çağına başlamadan önce bedensel, ruhsal, sosyal gelişimlerinin bir bütün olarak gelişimini sağlamaktadır.

1.Sınıf Okuma Yazma Setleri Tavsiyesi 2020

Okuma ve yazma becerisi, bireylerin yaşam boyu öğrenmeleri gereken en büyük konudur. Okuma alışkanlıkları edinme, okuduklarından anlamlar çıkarabilme, konuşulan dili doğru ve akıcı bir şekilde kullanabilme gibi özellikler erken çocukluk döneminde başlamaktadır. Sizlere çocuklarınız için alabileceğiniz 1.sınıf okuma yazma seti tavsiyesi 2020 senesin de mağazamız tarafından yapılmıştır. Aşağıda yer alan setlerinden herhangi birisini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ata Yayıncılık Okuma Yazma Seti

Set içerisinde toplamda 8 adet kitap bulunmaktadır. Güncel müfredata uygun formattadır. Kitaplara ek olarak bir de hece kitabı bulunmaktadır. Üründe yer alan kolay ve akıcı soru çözümleriyle öğrencilere sıkılmadan çalışma fırsatı sunmaktadır. Ata Yayıncılık okuma yazma seti ürününü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Doku Aes Yayınları Okuma Yazma Seti

Ürün oldukça faydalı olmasıyla birlikte içerisinde çocuğum okula başlıyor, yazmaya hazırlık, ilk okuma yazma, akıllı sınıf, ilk alıştırma defterim, ilkyazı defterim, bağımsız okuma, başarı belgesi gibi birçok ürün bulunmaktadır. Doku Aes Yayıncılık okuma yazma seti ile çocuklarınızın gelişimine büyük katkı sağlamak için mağazamızdan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Tudem Okuma Yazma Seti

Ürün, ilkokul 1.sınıf öğrencilerinin ve öğretmenlerinin, ihtiyaçları doğrultusunda yenilenmiştir. Okuyorum, yazıyorum fasikülleri, ses, harf, hece, sözlük gibi ürünlerle çocukların okumayı hızlı bir şekilde kavramalarını destekleyen Tudem okuma yazma seti ürününü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.